HABER

Hastanede park yeri kavgası sonrası dehşet! Biri çocuk 2 kişiyi ezip geçti

Ankara’da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir kadınla park yeri tartışmasına giren adam, büyüyen kavgadan kaçarken biri çocuk 2 kişiyi ezdi.

Hastanede park yeri kavgası sonrası dehşet! Biri çocuk 2 kişiyi ezip geçti

Olay, Keçiören’de bulunan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi otoparkında saat 15.00 sıralarında meydana geldi.

ARACIYLA ÇOCUĞU EZDİ

İddialara göre, bir adam ve kadın park yeri yüzünden tartışmaya başladı. İkili tartışması vatandaşların da olaya dahil olması sonucunda kısa sürede kavgaya dönüştü. Bir türlü sakinleştirilemeyen adam aracına binerek olay yerinden uzaklaşmak isterken bu esnada aracıyla bir çocuğu ezdi.

HIZLA OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Yeğeninin ezildiğini gören bir başka kişiye o tarafa doğru koştuğu esnada aynı araç çarptı. Çarpışmanın etkisiyle havaya fırlayan adam yere düşerek kafasını asfalta çarptı. Aracıyla 2 kişiyi ezen adam, olay yerinden hızla uzaklaştı.

ÇOCUĞUN DURUMU İYİ

Hastane otoparkında gerçekleşen olaya, 112 ekipleri anında müdahale etti. Çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kafasını asfalta çarpan adamın ise beyin kanaması sonucu yoğun bakımda olduğu öğrenildi. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
la bide kadinla park yeri tartışmasina girilirmi kadinin her zaman hakli olduğunu bilmiyomusun keşke hiç diyolağa girmeden kaçsaydın
yanlışlıkla, tahrik altında yaptım der, savcıda serbest bırakır. çünbkü yeni türkiye bu.
Gülhane ne hallere düştü yazıklar olsun
Geri Dön