Hatay'ın Hassa ilçesinde konuşma engelli 6 yaşındaki Ufuk Tatar kayboldu! Arama çalışmaları başladı

Hatay'ın Hassa ilçesinde ailesiyle birlikte yakınlarını ziyarete gelen konuşma engelli 6 yaşındaki Ufuk Tatar, Amanos Dağı eteklerindeki ormanlık alanda kayboldu. Ufuk’u bulmak için karadan ve havadan arama çalışması başlatıldı.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yaşayan Muhammed Tatar, bugün ailesiyle birlikte Amanos Dağı eteklerinde yer alan Hassa’nın kırsal Arpalıuşağı Mahallesi’ndeki yakınlarına ziyarete geldi.

KARDEŞİYLE EVİN YAKININDAKİ SU KAYNAĞINA GİTTİ

İddiaya göre, saat 15.00 sıralarında Muhammed Tatar, 6 yaşındaki konuşma engelli oğlu Ufuk ve kardeşiyle evin yakınındaki bir su kaynağına gitti. Kardeşiyle birlikte kaynaktan su doldurduğu sırada oğlu Ufuk’un yanında olmadığını fark eden Tatar, jandarmayı arayarak yardım istedi.

ufuk tatar

AFAD VE 112 ACİL SERVİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

Bölgeye sevk edilen jandarma, AFAD ve 112 Acil Servis ekipleri, kayıp Ufuk Tatar’ı bulmak için çalışma başlattı. Mahalle sakinlerinin katıldığı aramada Drone ile de havadan destek veriliyor. Ekiplerin arama çalışması devam ediyor.


Okuyucu Yorumları 13 yorum
Yahu aileler bu çocukları 1 dk bile yalnız bırakmaması gerektiğini bilmiyorlar mi yazık değil mi? Ne olur son olsun sağ salim bulunur insaallah
kınamak gibide olmak istemem ama lütfen çocuklarımız kendilerini koruyacak yaşa gelinceye kadar çocukların eğitimini ve gelişimini sağlayın saldım çayıra mevlam kayıra olmasın Allahın emaneti çocuklarımızı koruyalım kollayalım her an ve herzaman gözümüz be aklımız onlarda olsun zamanla alışkanlık oluyor ama malasef zaman kötü ciddi tedbirler alınmalı sosyal medyadan pedofoli listesi emniyet tarafından dikkatle takip edilmeli ve izlendikleri hissi uyandırılmalılar be uyarılmalılar. tehtit altında olmaları bu tür ruhlara yanlış yaptırmaz gibi düşünüyorum he birde tabi idam şart.
Vayy yavrum. Allahım, hemen bulunur inşaallah
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler