HABER

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

Hatay’da, Suriye’den yasa dışı yollardan ülkeye giriş yaptığı tespit edilen 23 kaçak göçmen yakalandı.Alınan bilgiye göre, Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kurtlusoğuksu Mahallesi’ndeki kontrol noktasında durdurdukları 07 MA 5592, 33 MA 4854 ve 01 MA 3799 plakalı hafif ticari araçlardaki şahıslara kimlik kontrolü yaptı.

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

Hatay’da, Suriye’den yasa dışı yollardan ülkeye giriş yaptığı tespit edilen 23 kaçak göçmen yakalandı.
Alınan bilgiye göre, Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kurtlusoğuksu Mahallesi’ndeki kontrol noktasında durdurdukları 07 MA 5592, 33 MA 4854 ve 01 MA 3799 plakalı hafif ticari araçlardaki şahıslara kimlik kontrolü yaptı. Yapılan kontrolde araçtaki 23 kişinin Suriye’den Türkiye’ye yasa dışı yollardan girdikleri belirlendi. Kaçak göçmenler, sağlık kontrolünden geçirilmelerinin ardından Hatay İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

Hatay’da 23 kaçak göçmen yakalandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Şu yasadışı yolları tutacak devletin polisi, jandarması, bakanı yokmu?TC.yi yol geçen hanına çevirdiler. Suriyelisi, Afganı, Pakistanlısı,Arabı Afrikalısı,... hergün binlerce aç, ne idiğü belirsiz yabancı ülkeye sokulup, TC.nin her yerine postu seriyor.Sadece cuzi bir kısmı tesadüfen yakalanıyor. Ülkeyi yönettiğini sananların TC.nin, Türk halkının başına Fetö'den daha tehlikeli bela sardıklarının, çil yavrusu gibi hızla çoğalan bu aç asalak göçmenlerin 15 yıl sonra ülkenin en önemli beka sorunu olacağını hala anlamamış olmaları mimkünmü?Yoksa TC. üzerine oynanan hain kirli oyunun parçasımı?SOS
Geri Dön