HABER

Hatayspor'da yeni yönetim belirlendi

ANTAKYA (İHA) - Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Hatayspor'da yeni yönetim belirlendi. Antakya Belediyesi Lokali'nde gerçekleştirilen kongrede konuşan Hatayspor Kulüp Başkanı Hayrettin Çolakoğlu, "Küme düşmemiz biz yönetim kurulunun ve futbolcularımızn başarısızlığı ve suçu değildir. Ligde çok çirkin siyasi oyunlar oynandı. Güvendiğimiz milletvekillerimiz bize destek vermediler ve kamuoyu bizi yalnız bıraktı. Bürokrasi çok geç işlediği için Antakya Belediyesi'nden gelecek olan yardımlar gelmedi ve şevkimiz kırıldı" dedi.

Konreye katılan Hatay Emniyet Müdürü İhsan Ünal ise, Hatayspor'un düştüğü durumdan dolayı büyük bir üzüntü duyduğunu belirterek, "Hatayspor'un küme düşmesinin tek suçlusu maddi imkansızlıklardır. Yeni yönetim aynı maddi sıkıntılar ile karşılaşmamak için şirketleşme yolunu seçmelidir. Hatayspor bir an önce şirketleşmeli ve tesislerini kurmalıdır. Maddi sıkıntıları ve büyük sorunları aşmanın başka yolu yoktur" şeklinde konuştu.

Tek liste halinde gidilen seçimler sonrasında Hatayspor'un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Nihat Kılıç, Tahir Oktay, Osman Şaşmaz, Ramazan Bozkurt, Ali Keskin, Kamil Çelik, Ahmet Çetinkaya, Şahin Akbay, Mehmet Şaşmaz, Ahmet Yetişen, Fehmi Sirkeci, İzzettin Yılmaz, Hüseyin Toy, Sabit Teksöz, Bilal İnce, Malik Şahin, Mahmut Boncuk, Yusuf Kunt, E.Mahmut Lengerli, Gökhan Oral, Ali Güleç, Abdullah Pehlivan, Ahmet Arslanoğlu, Ertuğrul Oktay ve Halet Güçlü.

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler