“Havacılık Sektöründe Kariyer Buluşması” fuarında ESER’li öğrencilerin standına büyük ilgi

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon projelerinden olan Engelliler Sürekli Eğitim ve Rehberlik Merkezi (ESER) öğrencileri, “Havacılık Sektöründe Kariyer Buluşması” fuarına katıldı.Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon projelerinden olan Engelliler Sürekli Eğitim ve Rehberlik Merkezi (ESER) öğrencileri, eğitimlerin sonunda çıkardıkları ürünleri sergilemeye devam ediyor.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon projelerinden olan Engelliler Sürekli Eğitim ve Rehberlik Merkezi (ESER) öğrencileri, “Havacılık Sektöründe Kariyer Buluşması” fuarına katıldı.
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon projelerinden olan Engelliler Sürekli Eğitim ve Rehberlik Merkezi (ESER) öğrencileri, eğitimlerin sonunda çıkardıkları ürünleri sergilemeye devam ediyor. Rehberlik merkezinde verilen eğitimler sonunda çocuklar ve eğitmenlerin ortaya çıkardığı ürünlerin tanıtımı ve satışı için farklı etkinlik ve fuarlara katılan ESER’liler, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sivil Havacılık Topluluğu tarafından organize edilen“Havacılık Sektöründe Kariyer Buluşması” fuarına katıldı. Farklı firmaların katıldığı etkinlikte ESER standı büyük ilgi görürken, engelli öğrencilerin yapmış olduğu ürünler ziyaretçiler tarafından beğeniyle karşılandı. ESER standının satış görevlileri arasında engelli öğrencilerin de olması ürünlere olan ilgi ve beğeniyi artırdı. Ayrıca fuara Türkiye’nin gözde kuruluşlarından “Solo Türk” de katıldı.
Fuarda ürünlerin satışından elde edilen gelirle ESER’li öğrencilerin eğitimine katkı sağlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler