Havalimanı taksicilerinden Mısır protestosu

İstanbul Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi üyeleri Mısır'da yaşanan olayları protesto etmek amaçlı dev pankart açtı.

Atatürk Havalimanı'nda bulunan taksiciler Mısır'da yaşanan katliamı protesto etti. Taksiciler, Taksiciler Kooperatifi binasına ‘Mısır'da yaşanan katliama sessiz kalmak insanlık suçudur' yazılı 2 adet dev pankart astı.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Çelik, " Mısır'da yaşanan olaylardan dolayı çok üzgünüz. Bu üzüntümüzü dile getirmek için Mısır'da ki katliamı protesto etmek için dev pankart hazırlattık. Bu pankartı binanın yüzeyine astık. Bütün taksiciler esnafı olarak yaşanan olaya çok üzülüyoruz. Mısır'da yaşanan katliamın durmasını istiyoruz. Askeri darbeler ile bir yere varılmayacağını biliyoruz. Elimizden gelen tepkiyi göstermeye çalıştık ve hazırladığımız pankartta dedik ki ‘ Mısır'da yaşanan katliama sessiz kalmak insanlık suçudur.' İnşallah acılar biran önce diner.” şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hadi ordan düdük makarnalari protestoymus... Kendi ülkenizdeki katliyami haksizliklari görmezsiniz sirf bosbakana yalakalik olsun diye misirdaki siddeti protesto edersiniz. Sizin bu yaptiginiza düpedüz salaklik denir.....
İşgalci Amerikan askerlerinin Afganistan'da, İrak'ta binlerce masum Müslüman kadına arkalı önlü tecavüz edip Kur'an sayfaları ile edep yerlerini temizledikleri zaman neredeydiniz, Ebu GARİB'te, Guantanamo'da müslümanlara akıl almaz işgenceler uygulayan bu vahşi askerlerin ülkelerine salimen dönmeleri için camii de dua mı etmekte idiniz peşinden koştuğunuz Amerika'nın B.O.D.Projesinin eş başkanı gibi. Edepsizliğin alemi yok görün artık satın alınan aktörlerin inancınızı istismar ederek kandırıp müslümanı müslümana kırdırarak Amerika'ya hizmet ettiklerini.
NE OLUYOR Kİ ACABA, HAVALİMANI TAKSİ İŞLETMESİNDE SANIRIM BİR RANT KONUSU VAR YANDAŞLIK YAĞCILIK KOKUYOR.. ALLAHIM SEN BU MİLLETE AKIL VER. MURSİ Yİ BİLMEZ, ORDA NE OLUYOR BİLMEZ, ŞERİAT YÖNETİMİ Mİ İSTER ONU DA BİLMEZ PANKART AÇAR. MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRAN MÜNAFIK KARDEŞLERDEN Bİ HABER. YAHU BU İSLAM DÜNYASI NE ZAMAN AKILLANACAK ALLAH NİYE TÜM MUSİBETLERİ BUNLARIN ÜZERİNE VERİR NEDEN DÜŞÜNMEZLER. TAYYİP GİBİ ABD ASKERLERİNE SAĞLIK DİLER MÜSLÜMANI BOĞAZLARLAR. ALLAHIN ELİ KOLU DA BÖYLE İŞTE. HİRİSTİYAN DÜNYASI KEYİFTE, MÜSLÜMAN DÜNYASI İSE BAHAR YAŞIYOR BOB EŞ BAŞKANINA GÖRE. YUH BE..
Diğer Haberler