HABER

'Hayalet' diye dalga geçtiler: Dünyaca ünlü ajanslar albino kızın peşinde

Güney Afrika'da yaşayan Albino kız ten rengi yüzünden çocukluğu boyunca şakalara maruz kaldı. Ancak şimdilerde farklı görünüşü sayesinde modellik yapıyor. Afrika'da Albino'ların sürekli olarak maruz kaldığı ayrımcılığa sık sık uğrayan Mbuyazi, farklı güzelliğiyle bir süre önce modellik ajanslarının dikkatini çekti. Çocukken arkadaşlarının kendisine 'hayalet' dediğini söyleyen Mbuyazi, sürekli şapka takmak zorunda kaldığı yılları anlatıyor.

'Hayalet' diye dalga geçtiler: Dünyaca ünlü ajanslar albino kızın peşinde

Güney Afrika'nın Durban bölgesinde yaşayan 20 yaşındaki Nontobeko Mbuyazi, dış görünüşü nedeniyle insanların sürekli onunla dalga geçtiği bir çocukluk geçirmiş

YOĞUN BİR TEMPOYLA ÇALIŞIYOR

Bir süredir moda çekimlerine başlayan ve 'solgun' teninin kendisine ayrı bir güzellik kattığını söyleyen genç kadın yoğun bir tempoya girmiş durumda.

Kendisi hakkında sosyal medyada çıkan ilginç yorumlara da gülüp geçtiğini söyleyen Mbuyazi kendini sevmenin önemini vurguluyor.

ALBİNO OLDUĞU İÇİN AŞAĞILANDI!

Albino olması sebebiyle kendisini aşağılayan insanların moralini bozamayacağını söyleyen genç kadın diğer Alibnoların da kendilerini ve dış görünüşlerini sevmeleri gerektiğini ifade ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön