Hayat onlara güzel: Şatafatlı hayatlarıyla ünlü kadınların çocukları

Ünlü bir annenin çocuğu olmak kolay değil. Doğduğunuz andan itibaren gözler üzerinizde. Hele ki büyüyüp hayata karışmaya başlayınca işler daha da zorlaşıyor. Tabi ünlü bir annenin çocuğu olmanın bir takım güzellikleri de var, yok değil. Buyrunuz.

Hayat onlara güzel: Şatafatlı hayatlarıyla ünlü kadınların çocukları

Seda Sayan – Oğulcan Engin

Sinan Engin – Seda Sayan çiftinin oğlu olan Oğulcan Engin 26 yaşında. Hayatımıza ilk girdiğinde, Beşiktaş altyapısında oynayan, gelecek vaat eden bir genç futbolcuydu. Sonra sakatlıklar falan derken futbol kariyeri sona erdi. Ama Oğulcan hayatımıza daha sık girmeye başladı. Arda Turan’la ve Acun Ilıcalı ile kankalığı en göze çarpan özelliği diyebiliriz. Instagram hesabına bakılırsa baya güzel bir hayatı var. İspanya senin, Dominik benim, İtalya da benim, New York da benim… Hayat Oğulcan Engin’e güzel.

Sibel Can – Engincan Ural

Engincan Ural, Sibel Can – Hakan Ural çiftinin oğlu. 25 yaşında olan Engincan, Miami Üniversitesi’nde Yönetim Uzmanlığı bölümünde okuyor. Sıkça kıyafetleriyle gündeme gelen Engincan, alternatif tarzıyla Türk halkını şaşırtıyor. Bizce iyi de yapıyor. O kadar para pul boşa mı gitsin? Kotla mı gezsin çocuk? Düz spor ayakkabı mı giysin? Kıyafete ayda 20.000 TL harcıyormuş. O parayla 2000 tane gömlek mi alsın düz. Bırakınız giysin. Neyleyim marjinal olmayan ünlü çocuğunu.

Derya Tuna – İdo Tatlıses

İdo Tatlıses, değişik biri. İbrahim Tatlıses – Derya Tuna evliliğinin meyvesi. İdo, yıllardır magazin gündeminde. İsmi kendisiyle ilgili birçok şeyin habercisi gibiydi. Müthiş bir yaratıcılığın eseri “İbrahim – Derya – Oğlu” kelimelerinin kısaltmasıyla oluşmuş bir isme sahip. Bir dönem dövmeleri çok konuşuldu, bir dönem kaşları. İnternet acımasız, genç yaşta çok fazla eleştiriye maruz kaldı. Sonra dj oldu, dj’lik işi sarmayınca popçu olmaya karar verdi. Popçu oldu, sonra dedi ki "ben dj’liği de yapayım arada falan…" Ünlü çocuğu olmak harika bir şey gördüğünüz gibi. Yarın istese modacı da olur, kebapçı da olur, her şey olur…

Derya Baykal – Müjgan Ferhan Şensoy

Derya Baykal – Ferhan Şensoy çiftinin kızı olan Müjgan Ferhan Şensoy, 28 yaşında. Müjgan ismini babaannesinden almış. Derya Baykal – Ferhan Şensoy çifti, kızlarına isim koyarken “ya insanlar bu kızı Google’dan nasıl bulacak, babasıyla karışacak hep” diye düşünmemişler diye tahmin ediyoruz. Çünkü zaten kendisi doğduğunda daha Google yoktu. Müjgan Ferhan Şensoy bir tiyatro sanatçısı, aynı zamanda dizi ve filmlerde de rol alıyor. Güzelliğine diyecek yok, anne baba böyle olunca tabii. Aynı zamanda annesi gibi çok da hamarat olduğu söyleniyor.

Hülya Avşar – Zehra Çilingiroğlu

Bir dönem televizyonu ne zaman açsanız, gazeteye ne zaman göz gezdirseniz karşınıza “Zehra Bebek” çıkıyordu. İlk o zaman öğrenmiştik, geliri belli bir seviyenin yukarısında olan ailelerin bebekleri yalnız isimleriyle anılmıyormuş, yanına bir de “bebek” ibaresi geliyor. Annesi Hülya Avşar mı? O zaman “Zehra” yok, “Zehra Bebek” var. Ama mesela diyelim aylık geliri 3000-5000 arası olan bir ailenin çocuğu oldu, yine Zehra adında. O zaman sek “Zehra” deniyor, “Zehra Bebek” denmesi yasak. Neyse Zehra ile magazin basını hakikaten çok uğraştı, açığını aradı, peşinden koştu. Kızı usandırdılar, psikolojisini bozdular. Büyüdü haber oldu, ergenliğe girdi haber oldu, bikini giydi haber oldu, biriyle öpüştü haber oldu. Zor bir gençlik geçirdi. En son sigara içerken objektiflere yakalanmış falan… Rahat bırakın kızı ya, 19 yaşında daha.

Defne Samyeli – Deren Talu

Defne Samyeli – Eren Talu çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelen Deren Talu 20 yaşında. Onunla ilk tanışmamız, sosyal medya üzerinden yaptığı sert iktidar eleştirileriyle oldu. Bu tavrı ona sert eleştiriler olarak geri döndüğünde henüz 16 yaşındaydı. Şimdilerde oldukça güzel bir kadın olarak dikkat çeken Deren Talu, oyuncu olarak ekranlarda karşımıza çıkıyor.

Lale Manço – Doğukan Manço

Barış Manço – Lale Manço çiftinin ilk çocuğu olarak Belçika’da dünyaya gelen Doğukan Manço, babasının vefatının ardından uzun yıllar sessiz kalmayı tercih etti. Babası gibi müzisyen olan Doğukan Manço, çocukluğunda başladığı müzik eğitimini 20’li yaşlarının ortalarına kadar sürdürdü. Bir süre radyolarda dj’lik yaptıktan sonra, kariyerini dj olarak sürdürmeye karar kıldı ve “Sakin Ol” çalışmasıyla büyük ses getirdi. Asıl patlamayı ise Survivor’da yaptı. Survivor’da çok tutulunca, Survivor All Star’da da yerini aldı. İnsanın babası Barış Manço da olsa, kariyerin yolu Acun’dan geçiyor...

Nergis Kumbasar – Yasmin Erbil

Nergis Kumbasar – Mehmet Ali Erbil çiftinin küçük kızları Yasmin Erbil 22 yaşında. Mehmet Ali Erbil’in televizyonları domine ettiği yıllarda adını sık sık duyardık. Yasmin ismini her duyduğumuzda da bir şaşırırdık. Kendisi bugünlerde Londra’da yaşıyor. Magazin basınına “Yasmin’den Instagram’da cüretkar pozlar” falan haberleriyle çıksa da biz Instagram’ına baktık. Öyle cüretkar bir şey yok, haber bulamamaktan sarmışlar. Kız iki tane dekolteli fotoğraf paylaştı diye olay olmuş. Babası da “Ben onu uyarıyorum, rahatsız oluyorum” diye konuşmuş. Memedali Bey, sen canlı yayında ağza salam sokan, don indiren bir insansın. Kızın iki tane bikinili fotoğrafı mı rahatsız etti seni yani? Geçiniz. Çok da güzel bir kadın olmuş Yasmin, tebrikler kendisine.

Gülşah Soydan – Neslişah Alkoçlar

Gülşah Soydan’ın kızı, Hülya Koçyiğit’in torunu olan Neslişah Alkoçlar, hayatımıza daima aşklarıyla girdi. Mehmet Aslan’la yaşadığı birliktelik, ardından oteller kralı Batu Aksoy ile evlendi. Oteller kralı öbeğini bilerek kullandık, eskiden böyle çok kral vardı. Her mesleğin bol bol kralı olurdu, özlüyoruz o günleri. Neslişah Hanım’ın adının geniş kitlelerce duyulması Engin Altan Düzyatan ile yaptığı evlilikle olsa da aslında kendisi çok başarılı bir iş kadını. Aynı zamanda kayak alanında olimpik sporcu. Enteresan bir kadın yani.

Zeynep Tunuslu - Uzay Kanat Heparı

Trajik ölümüyle herkesi üzen Uzay Heparı ve modacı Zeynep Tunuslu’nun oğlu olan Uzay Kanat Heparı, tıpkı babasına benziyor. Kendisi de babası gibi müzik eğitimi almış, lisede basketbol oynamış, atletizm yapmış. Ancak şimdilerde dizi oyunculuğu ile kariyerini sürdürüyor. Oldukça yakışıklı da bir adam olmuş.

Sezen Aksu – Mithat Can Özer

Sezen Aksu’nun oğlu olan Mithatcan Özer her açıdan çok şanslı bir isim. Annesinin Sezen Aksu olması bir yana, Onno Tunç’tan müzik eğitimi alma şansına erişmiş biri. Ayrıca Gürol Ağırbaş’tan da davul dersleri almış. 2016 yılında Aşk Mevsimi isimli ilk albümünü çıkaran Mithat Can, albümün ilk klibini de Sezen Aksu imzalı Ateş Böceği şarkısına çekti.

Bonus: Emrah’ın oğlu Tayfun

Ünlü şarkıcı Emrah’ın evlilik dışı ilişkisinden doğan oğlu Tayfun, yıllardır ara ara karşımıza çıkıyor. “Babam bana bakmıyor”, “Babamı özledim”, “Babam beni reddediyor” şeklinde haberleri çok sık gördük. Emrah oğlunu resmi olarak reddetse de en son mahkeme kararıyla Emrah’ın oğlu olduğu kesinleşti. Tayfun’la Emrah bir süredir sosyal medya üzerinden birbirlerine göndermeler yapıyor. Tayfun “Babamı özledim” tadında paylaşımlar yapıyor. Emrah, Yunus Emre sözleriyle falan cevap veriyor. Tayfun en son bir izdivaç programına katılmış. Oradan kendine talipler bakıyormuş. Bir yandan da devamlı babasına mesaj gönderiyormuş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler