Haydi kızlar bu pazartesi başlıyoruz!

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, cilt bakımını erteleyen kadınları yenilenen AVON Anew Reversalist serisiyle harekete çağırıyor.

Haydi kızlar bu pazartesi başlıyoruz!

AVON, “Haydi Kızlar Bu Pazartesi Başlıyoruz” sloganı ile cilt bakımını ihmal edenleri, tüm bahaneleri bir kenara bırakmaya ve ciltlerindeki değişimi yaşamaya davet ediyor. AVON Anew Reversalist ile günde yalnızca birkaç dakikasını cilt bakımına ayıran kadınlar, 1 haftada kırışıklıklar ve ince çizgilerde bir değişimi* yaşıyor.

AVON, günlük temposunda cilt bakımını ihmal eden tüm kadınları kırışıklarla mücadele ederek genç görünüme kavuşmaya davet ediyor. “Haydi Kızlar Bu Pazartesi Başlıyoruz” diyerek kadınları harekete geçiren AVON, cildinin güzelliği için Haydi Kızlar Bu Pazartesi Başlıyoruz! klibi ile kadınları günde sadece birkaç dakika ayırmaya çağırıyor.

Yeni Anew Reversalist serisi ile gençlik ve güzellik parmak uçlarından cilde nüfuz ediyor. Titiz, mükemmeliyetçi ve zamana meydan okuyan tüm AVON kadınları Anew Reversalist ile bakıma cildinden başlıyor.

1 haftada değişimi hisset

Sadece 1 haftada mükemmel sonuçlara ulaşacağınız AVON Anew Reversalist serisi ile ciltteki inanılmaz değişime tanık olmak mümkün oluyor. AVON Anew Reversalist +35 serisi Tri-Elastinex teknolojisi içeriyor. Elastin üretimini %30’a kadar arttırıyor.1. Cilt görünümü düzgünleştirmek ve esnekliğini artırmak üzere çalışıyor ve hücre yenilenmesini desteklemeye yardım ediyor.1

Anew Reversalist +35 serisindeki İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi’yle sadece 1 haftada göz çevresi ve kazayağı bölgesindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü azalıyor. **** SPF 25 güneş koruması içeren Yenileyici Gündüz Kremi de 1 haftada cildin ince çizgi görünümünde düzgünleşme ve gözle görünür bir yenilenme sağlıyor.** Yenileyici Gece Kremi ise cilde gençlik ve sıkılığını 1 hafta içinde geri kazandırıyor.***

Kırışıklıklarla uygulandığı anda mücadele

AVON Reversalist +35’in saniyeler içinde ince çizgi görünümünü azaltan***** Hızla Etki Eden Kırışıklık Görünümünü Pürüzsüzleştirici Pata Kremi de gün ortası bakımı için ideal seçenek oluyor. Pata krem, alın bölgesi, kazayağı ve mimik çizgilerinde kullanılıyor, kırışıklarla uygulandığı anda mücadele ediyor, cildinizin anında daha genç görünmesine yardım ediyor. Şık ve pratik ambalajıyla pata krem, kadınların çantasının yeni vazgeçilmezi olacak.

AVON Anew Serisi’nin farklı yaş gruplarına ve cilt ihtiyaçlarına yönelik 7 serisi daha bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler