Hayırsever işadamı Aykanat’tan Mehmetçiğe destek

Kilisli hayırsever işadamı ve Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat Zeytin Dalı Harekatını yürüten Mehmet için bir büyükbaş hayvan kesilerek, etleri askerlere teslim edildi.Hayırsever iş adamı ve Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat Türkiye’nin güvenliği için yapılan Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için 800 kilo ağırlığında büyük baş hayvan keserek, askerlere destek olmak istediğini söyledi.

Hayırsever işadamı Aykanat’tan Mehmetçiğe destek

Kilisli hayırsever işadamı ve Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat Zeytin Dalı Harekatını yürüten Mehmet için bir büyükbaş hayvan kesilerek, etleri askerlere teslim edildi.
Hayırsever iş adamı ve Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat Türkiye’nin güvenliği için yapılan Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için 800 kilo ağırlığında büyük baş hayvan keserek, askerlere destek olmak istediğini söyledi. İşadamı Aykanat, Zeytin Dalı Harekatının Türkiye sınır güvenliğini sağlamak ve oradaki mazlum halka barış getirmek olduğunu söyleyerek, "Türk milleti her zaman Mehmetçiğin yanındadır. Mehmetçiğin terörü ve teröristi temizleme çalışmalarının sürüyor Allah askerlerimize, ordumuza yardımcı olsun. Askerlerimize muzaffer eylesin Bütün şehitlerimizi buradan rahmetle anıyoruz. Orada şehit olan, şehadete yürüyen askerlerimiz kahramanlarımız var. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.

Hayırsever işadamı Aykanat’tan Mehmetçiğe destek

Hayırsever işadamı Aykanat’tan Mehmetçiğe destek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler