HABER

Hayri İnönü'den 'istifa' açıklaması

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, istifa ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Görevimin başındayım. Ekip arkadaşlarım ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Hayri İnönü'den 'istifa' açıklaması

Son günlerde başkan yardımcısı Emir Sarıgül ile sorunlar yaşadığı öne sürülen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün istifa ettiği iddia edilmişti. Sosyal medyada bu haber hızla yayılırken Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, hakkında çıkan "istifa etti” yönündeki haberleri yalanladı. Başkan İnönü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün birtakım internet sitelerinde hakkımda çıkan istifa haberleri ile ilgili açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Belediye başkanlığından istifa ettiğim yolunda çıkan haberlerin aslı yoktur. Görevimin başında bulunmaktayım. Ekip arkadaşlarım ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Kamuoyunun doğru bilgilenmesi için bu açıklamayı bilgilerinize sunarım”.

Emir Sarıgül: İstifanın ‘İ’si söz konusu değil
Şişli Belediye Başkan Vekili Emir Sarıgül, bazı internet siteleri ve sosyal medyada istifa ettiği iddia edilen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün görevinin başında olduğunu belirterek, “İstifanın İ’si dahi söz konusu değil” dedi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Ezanı Türkçe okutan, millet uzay üsleri kurup bilim ve teknolojide ilerlerken ikna odaları kurup alemin karısının kızının başının örtüsüyle uğraşıp bu ülkeyi geri bırakan partinin beter olacağı günleri hep birlikte göreceğiz inşallah...
RANT,MENFAAT,HIRSIZLIK,ADAM KAYIRMA= ŞİŞLİ VE CANKAYA BELEDİYESİ
Cem yilmazi bile gectin komik adam
size bunlar eglence gibide chp de akp de yapsa olan hep vatandaşa
GEZİCİLER NERDE BİRAZDA ŞİŞLİYE BAKSALARYA AMA NERDE AMAÇ İKİ AĞAÇ DEYİL DİYE KENDİLERİ DEMEDİLERMİ ŞİŞLİNİ MALI DENİZ YEMEYEN SARIGÜLLER DOMUZ OLSUN HA GAYRET YAPMAYA DEVAMMMMMMMMMM
Turkce yaz anliyalim
Geri Dön