MAGAZİN

Hazal Filiz Küçükköse'den frikik açıklaması! 'Zaten her şey ortada...'

Çeşme'de tatil yaparken görüntülenen Hazal Filiz Küçükköse plajda bikinisini değiştirirken göğsü açılmış ve bu anlar kameralara yansımıştı. Güzel oyuncu kendisine bu konu sorulunca bakın ne yanıt verdi.

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, Nişantaşı sokaklarında UçanKuş TV kamerasının objektifine takıldı. Ünlü oyuncu, bikinisini değiştirirken plajda yaşadığı bikini kazası hakkında ilk kez konuştu.

Küçükköse, “Sonuçta önümde bir deniz var bomboş bir deniz. O anki durumum bunu gerektirdiği için orada değiştirdim. Sonuçta orada bir frikik vermişim. Bunu başka türlü yorumlamaları beni üzdü. Ama zaten her şey ortada, fark ediliyor. İnsanlık hali, herkesin başına gelebilecek bir durum” şeklinde konuştu.

640xauto

Güzel oyuncu ilişkisi hakkında da konuştu. Oyuncu, Alp Güler’den ayrıldığı iddiası sorulduğunda ise “Ayrıldık ya da ayrılmadık demek istemiyorum. Her ilişkide iniş çıkış olur" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
ne üzüldüm ne üzüldü, inanılmaz merak ediyordum. memleketim8n ekonomisine yön verecek yoksulluğu azaltacak bir haber. devamını bekliyoruz...
artık ayıp denen birşey kalmadı 3.yada 5 seneye kalmaz dahada ayıp yerlerini sergilerler . ana babalar iyi ve terbiyeli çocuklar yetiştirmezlerse olacağı bu.
sergileyeceklerde oraları çirkin olduğu için göstermiyorlar güzel olsa gösterecekler
ULA YANİ BİKİNİ DEĞİŞMİŞTE GÖGSÜ GÖRÜNMÜŞ BİKİNİ GİYDİGİNDE KALÇALARI GÖRÜNÜYOR NE BÜYÜK BİRŞEY
Geri Dön