MAGAZİN

Hazar Ergüçlü'ye sevişme sahneleri soruldu

Oyuncu Hazar Ergüçlü önceki akşam marka yüzü olduğu bir spor giyim markasının Asmalımescit'te düzenlenen gecesine katıldı. Objektiflere poz veren Ergüçlü, fit vücuduyla dikkat çekti.

Rol aldığı 'Hakan: Muhafız' adlı dizinin yayınlanan 3. sezonunu henüz izleyemediğini söyleyen oyuncu, muhabirlerin "Daha önce birden fazla projede birlikte çalıştığınız Taner Ölmez bu sezonda diziye katıldı. Set ortamı nasıldı?" sorusuna "O Medcezir'deki ekibimizden birkaçıyla da olsa bir araya gelmemiz çok zevkli. Çok gülüyorduk, çok mutluyduk" şeklinde yanıt verdi.

Hazar Ergüçlü'ye sevişme sahneleri soruldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Hoşuna gitmiştir. Zevk almıştır bu sahnelerden. Abi bunlar da nasıl bir anlayış nasıl bir sevgi anlayışı var. Resmen iğrençlik..
Sa akı soracaktım hangi sahnenin nasıl çekileceğini. Gizli yaparsan, dolandırırsan tosuncuk gibi hiç bir şey yok açıktan yaparsan tu kaka...
hayır zor geçmedi işimiz bu yok canım onur ne diyecek çok haklısın sen işini yaptın mesleğini icra ettin senin bi suçun yok sen meslek icabı yaptın kimbilir belki biz cehennemde yanarken sen paçayi kurtaracan hani sen rol icabı yaptın ya gercekte yapmadin ordan şey ettim neyse herşey kiyamette belli olucak bekleyelim ve görelim
kasma bu kadar mezhebi geniş bunların
ne olacak sıkıntı yok onlar için sanat herşeyden önemli
Geri Dön