HDP Eş Başkanı Buldan: Öcalan kardeşi ile görüştü

HDP Eş Başkanı Pervin Buldan, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan'ın bugün kardeşi Mehmet Öcalan ile bir görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

HDP Eş Başkanı Buldan: Öcalan kardeşi ile görüştü

HDP Eş Başkanı Pervin Buldan, İmralı Cezaevi’nde hükümlü bulunan terör örgütü PKK yöneticisi Abdullah Öcalan'ın kardeşi tarafından ziyaret edildiğini ifade etti.

AÇIKLAMA BİRKAÇ GÜN İÇİNDE YAPILACAK

Buldan şunları kaydetti: “Sayın Abdullah Öcalan ile kardeşi Mehmet Öcalan bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Sayın Öcalan’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve birkaç gün sonra halkımızı daha detaylı bilgilendireceğimizi belirtmek isterim.”

Kardeş Mehmet Öcalan daha önce 11 Eylül 2016 tarihinde Kurban Bayramı dolayısıyla İmralı'da bir görüşme gerçekleştirmişti.

AÇLIK GREVİNDEYDİ

HDP Hakkari Milletvekili Leyla Güven Öcalan'a uygulanan sözde tecritin kaldırılması için yaptığı açlık grevi dün 66. günündeydi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
hangi görüşte olursanız olun bu bir gerçektir Öcalan olmadan Kürt sorunu çözülemez.
@mahalli_erdic_1993 çözülmesi için sorun olması gerekir kürt sorunu diye birşey yoktur terörist sorunu diye birşey vardır bunu çözmek için de itlere minnet duyulmaz kafaları ezilir
@mahalli_erdic_1993 çözülmesin gardaş ozaman, sorun yok! sorunu olan yok oluyor dağda bayırda zaten.
bu terörist sevici parti milletvekillerin maaşını tc ödüyor. dünyada böyle enayi bir devlet yok
dert ettiğin şeye bak.. O bahsettiğin parti için "Her Evden Bir Oy" isteyenlerin bile maaşını ödüyor bu Devlet.. ama bunun Enayilikle bi ilgisi yok! Sistem böyle işliyor..)))
Ben şimdi Fetö'yü ziyaret etsem devlet bana ne yapar az çok tahmin ediyorsunuzdur. Peki ya bu bebek katilini ziyaret edenlere devlet neden dokunmuyor?
dokunmuyor değil dokunamıyor
ADAMSIN....... CEVAP VEREN VARMIDIR?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler