Heidi Klum eve kuaför çağırdı! Yarı çıplak saç boyattı

Heidi Klum, evine kuaför çağırdı ve arka bahçesinde, sosyal mesafe kurallarına uyarak saçını boyattı. Ne var ki kuaförün iç çamaşırı ve file çoraplarıyla saçlarını boyatması sosyal medyaya damga vurdu.

Dünyaca ünlü model ve oyuncu Heidi Klum, dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Önce herkes bir moda çekimi sandı ve aslında ortada yapılan bir çekim yoktu.

Klum file çorapları ve iç çamaşırlarıyla evinin arka bahçesinde, sosyal mesafeyi koruyarak saçlarını boyattı. 46 yaşındaki süper model leopar desenli bir maske takmayı da ihmal etmedi…

Klum'un Instagram hesabından paylaştığı bu gönderisi binlerce beğeni ve yorum aldı. Kuaförünün şemsiye ile kendini izole etmesi fakan ünlü modelin yarı çıplak olması takipçileri tarafından yadırgandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
İğrençlik abidesi et parçası bu iticilikte ne soyunsanda yüzün gözün ortada nereye dikkat çekersen çek kurtarmaz.
@dogantalip yanlış anlaşılmak istemem ama biryerini açarak gündem olan kadın görmek istemiyorum. Fillandia başbakanı gibi Merkel gibi edebiyle zekasıyla ön plana çıkan insanların haberini görmek daha güzel. Yoksa zekası yerine vucudunu kullanan birine et parçası demenin yanlış olduğunu düşünemem. Erkek içinde kadın içinde öyle vucudunla gündem olacağına zekanla ol ki doğada sadece et parçası olmayasın.
Gayet hoş bir kadın. peki siz güzel bir kadın ismi verin öyleyse. ya da kıskançlık yapmayın.....bir de sevgili kendinden habersiz dostum @doğantalip :felsefe yapmaya çalışmışsın ama ,peki sen ne geziyorsun buralarda. Nasıl beğendin mi haberdeki kadını,nasıl seksi buldun mu. sizler gibi iki kimlikli insanlardan bıktım.
@dogantalip Aslında hepimiz çıplağız Havva anamızda çıplaktı Çıplak geliyoruz dünyaya Bizi saran kumaş parçası olmazsa Ne olurdu?..
Verse hayır demezsin ama
KUAFÖR PARA ALMAMIŞTIR
Kuaförden önce fotoğrafçısını çağır miş,,,,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler