HABER

Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Pratik bir ısıtıcıya sahip olmak isteyen ve sürekli üşüyenlerin tercihi, fanlı ısıtıcılardan yana oluyor. Akıllı özellikleri ve kolayca kullanılabilir yapıları sayesinde üşüme problemini ortadan kaldıran fanlı ısıtıcılar, ev ve ofislerin hızlıca sıcacık olmasını sağlıyor. Birçok kaliteli marka, birbirinden başarılı ve fonksiyonlu fanlı ısıtıcılar üreterek geniş seçenek yelpazesi sunuyor. Gelin, en iyi fanlı ısıtıcı modellerine beraber göz atalım!

Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

İçindekiler

 • 1. Kolayca taşıyın: Fakir Warmy Twist Fanlı Isıtıcı
 • 2. Hem sıcak hem soğuk: GoldMaster IN-6900G Kışmatik 120 Derece Dönebilen Fanlı Isıtıcı
 • 3. Minimum enerjiyle maksimum performans: ÜFFF Heatbox Pro 18000 W Fanlı Isıtıcı Krem Ek-hb-pro-18000k
 • 4. Duvar tipi ısıtıcı isteyenlere: Simtech KM-1717-HC Duvar Tipi Fanlı Seramik Isıtıcı ve Vantilatör
 • 5. Uygun fiyat ve akıllı özellikler: AWOX Hotwind 2000 W Fanlı Isıtıcı
 • 6. Pratik kullanım: ROBO rb30005541 Taşınabilir Uzaktan Kumandalı Hava Isıtıcı ve Soğutucu
 • 7. Kaliteli ve güvenli: Fakir Hobby S Premium BEJ 2000 W Fanlı Istıcı
 • 8. Çok amaçlı kullanım: Philips AMF220/15 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici Fan ve Isıtıcı
 • 9. Şık ve kullanışlı: Luxell Isıtıcı Fan-Lx-6441
 • 10. Bütçesi kısıtlı olanlara: Kumtel LX6331 3 Kademeli Fanlı Isıtıcı
 • 11. Portatif ısıtıcıları keşfedin: LKJHSDFG Fanlı Isıtıcı Taşınabilir Elektrikli Alan Isıtıcı
 • 12. Hızlı ve güçlü ısıtma: YISSVIC Seramik Uzaktan Kumandalı 1800 W Fanlı Isıtıcı
 • 13. Her ortama uygun: Weiyiroty Elektrikli Fanlı Isıtıcı 600 W Taşınabilir Seramik Isıtıcı
 • 14. Güçlü fan ısıtması: Rowenta IR5010 Dualio 2'si 1 Arada Fanlı ve Radyant Isıtıcı

Fanlı ısıtıcılar, kolayca ısınıp güçlü fan hızları sayesinde ısıyı başarıyla etrafa dağıtarak iç mekânlarda başarılı bir ısıtma performansı sergiliyor. Ufak boyutları, akıllı tasarımları ve güvenli özellikleri sayesinde her ortamda çeşitli amaçlar için rahatlıkla kullanılıyor. Böylece fanlı ısıtıcılar; soğuk kış günlerinde salonda otururken, kitap okurken, bebeklere banyo yaptırırken veya yatak odalarının soğumasını engellerken tercih ediliyor. Bu ısıtıcıların devrilme önleyici, termostat ayarlı, aşırı ısınma emniyetli, geniş açıyla etrafa dönebilme, zamanlayıcı ve enerji tasarrufu özelliği bulunan birbirinden farklı modelleri bulunuyor. Hazırsanız bu modelleri keşfedelim!

1. Kolayca taşıyın: Fakir Warmy Twist Fanlı Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Hafif yapısı ve tutma sapı sayesinde kolaylıkla taşınabilen Fakir Warmy Twist Fanlı Isıtıcı, yaşam alanlarına sıcacık bir dokunuş yapıyor. 1.000 ve 2.000 W arasında 2 ısıtma seçeneği sunan modelin vantilatör modu da bulunuyor. Böylece ürün, hem kışın hem yazın kullanılabiliyor. Ürünün entegre ısı kontrol sistemi, aşırı ısınma algılandığı anda devreye girerek kendini kapatıyor. Ortamdaki ısı seviyesi azaldığı zaman cihaz, tekrar devreye girip ısıtma işlemine otomatik devam ediyor. Model, akıllı tasarımı sayesinde devrilmeden sabit şekilde durabiliyor. Böylece olası kazaların önüne geçiliyor.

Ürünü İncele

2. Hem sıcak hem soğuk: GoldMaster IN-6900G Kışmatik 120 Derece Dönebilen Fanlı Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Kompakt tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan GoldMaster IN-6900G Kışmatik 120 Derece Dönebilen Fanlı Isıtıcı, ısıtma performansıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Her yere rahatlıkla sığabilen küçük fanlı ısıtıcı, ısıtmanın yanı sıra yaz sıcaklarında soğutucu görevi de üstleniyor. Sağa ve sola 120 derece dönerek ısıyı eşit şekilde dağıtan model, gösterge ışığı sayesinde çalışma durumu hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor. Ürünün ayarlanabilir termostat yapısına sahip olması, önemli özellikleri arasında bulunuyor. Böylece istenen ısı aralıklarında çalışarak oda sıcaklığı belirli bir seviyede sabit tutabiliyor. Isıtıcının yerli üretim olması da önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

3. Minimum enerjiyle maksimum performans: ÜFFF Heatbox Pro 18000 W Fanlı Isıtıcı Krem Ek-hb-pro-18000k


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Geniş alanları etkili şekilde ısıtmak isteyenlere ÜFFF Heatbox Pro 18000 W Fanlı Isıtıcı Krem Ek-hb-pro-18000k tavsiye ediliyor. Kaliteli malzemelerden üretilen ve metal gövdesiyle yüksek ısı verimliliği sunan model, ister zemine ister tavana kolayca monte edilebiliyor. Nemli bez yardımıyla rahatça silinerek temizlenebilen ürün, hijyenik bir kullanım sunuyor. "Fanlı ısıtıcı ne kadar yakar?" sorusunu soranlar için yanıtlayalım: Minimum elektrik enerjisi tüketerek üst düzey bir ısıtma performansı sergileyen ürün, enerji tasarrufu yaparak elektrik faturalarına olumlu şekilde katkıda bulunuyor. Modelin bir diğer önemli özelliği, aşırı ısınma korumasına sahip olması.

Ürünü İncele

4. Duvar tipi ısıtıcı isteyenlere: Simtech KM-1717-HC Duvar Tipi Fanlı Seramik Isıtıcı ve Vantilatör


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Evinde veya ofisinde kısıtlı alanı bulunan kişilere duvar tipi fanlı ısıtıcı tavsiye ediliyor. En kaliteli fanlı ısıtıcı duvar tipi olan Simtech KM-1717-HC Duvar Tipi Fanlı Seramik Isıtıcı ve Vantilatör, uzaktan kumandayla kolayca kontrol edilebiliyor. Kışın ısıtıcı yazın soğutucu vazifesi üstlenen ürün, %30 enerji tasarrufu sağlıyor. Cihazın aşırı ısınmaya karşı emniyetli olması önemli bir ayrıntı. Ayrıca ürün dijital ekranı sayesinde mevcut ısı değerinin görülmesini sağlıyor ve çeşitli tercihlerin kolayca belirlenmesine imkân tanıyor. Bu özelliklerin yanı sıra saat göstergesi, alarm kurma ve otomatik zamanlı kapanma gibi ek özelliklere sahip olması da cabası!

Ürünü İncele

5. Uygun fiyat ve akıllı özellikler: AWOX Hotwind 2000 W Fanlı Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

En iyi ısıtan fanlı ısıtıcı çeşitleri arasında yer alan AWOX Hotwind 2000 W Fanlı Isıtıcı, uygun fiyatı ve akıllı özellikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca ürün, boyutu sebebiyle en iyi mini fanlı ısıtıcı çeşitleri arasında gösteriliyor. Böylece alanı kısıtlı olan, her istenen ortama rahatça yerleştirilip çalıştırılabilen mini boyutlu fanlı ısıtıcı, soğuk günlerin vazgeçilmez ürünü olmaya aday gösteriliyor. Cihazın devrilme emniyeti bulunduğu için ani kazalar yaşanmıyor. Sıcak, ılık ve soğuk hava seçenekleri sunan ürün, 4 mevsim keyifle kullanılabiliyor. Otomatik kapatma sistemi bulunan ısıtıcı, ortam çok fazla ısındığında kendini kapatabiliyor. Böylece güven içerisinde kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

6. Pratik kullanım: ROBO rb30005541 Taşınabilir Uzaktan Kumandalı Hava Isıtıcı ve Soğutucu


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

En kaliteli fanlı ısıtıcı ROBO rb30005541 Taşınabilir Uzaktan Kumandalı Hava Isıtıcı ve Soğutucu, başarılı tasarımı ve donanımı sayesinde en soğuk kış günlerinde bile evleri sıcacık yapıyor. Soğutucu fonksiyonu da bulunan ürün, devridaim özelliği sayesinde yaz sıcaklarında klima etkisi yaratıyor. 4 mevsim iklimlendirme yapabilen ürün, otomatik panjur salınımı sayesinde güçlü hava akışı yaratıyor. Böylece sıcak veya soğuk havanın odaya başarıyla dağılmasını sağlıyor. Cihazın 3 kademeli ısı ayarı, gereksiz enerji tüketiminin engellenmesini sağlıyor. Tekerlekli ayarlara sahip olması kolayca konumunun değiştirilmesine olanak tanıyor. Ayrıca ürün, A++ düşük enerji tüketimine sahip.

Ürünü İncele

7. Kaliteli ve güvenli: Fakir Hobby S Premium BEJ 2000 W Fanlı Istıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Birbirinden akıllı ve pratik ev ürünleriyle tanınan Fakir markası, fanlı ısıtıcı alanında da kalite ve performans odaklı ürünler ortaya koyuyor. Şık tasarımıyla ev ve ofis ortamlarına kolayca uyum sağlayabilen Fakir Hobby S Premium BEJ 2000 W Fanlı Istıcı, dengeli duvar ve ayak aparatı sayesinde sağlam şekilde durabiliyor. 2 farklı ısı kademe seçeneği sunarak istenen sıcaklığın kolayca ayarlanmasını sağlıyor. Ayrıca cihazın termostat özelliği de bulunuyor. Ürünün güvenli bir kullanım sunması, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yanmaz malzemelerden tasarlanan model, aşırı ısınmaya karşı koruma devresi bulunduruyor.

Ürünü İncele

8. Çok amaçlı kullanım: Philips AMF220/15 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici Fan ve Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Akıllı teknolojik ürünleriyle tanınan Philips markası, AMF220/15 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici Fan ve Isıtıcı modelinde her kullanıcının temel ihtiyaçlarına cevap veren ve çok amaçlı kullanım sunan özelliklere sahip. Modelin hava temizleyici, serinletici fan ve ısıtıcı olmak üzere 3 farklı fonksiyonu bulunuyor. Hava kalitesi sensörü sayesinde kullanıldığı odanın toz, bakteri ve virüs gibi etkenlerden arınmasını sağlıyor. Ürün; temizleme, ısıtma ve serinletme modları için kademeli hız seçenekleri sunuyor. 350 derece hava salınımı yaparak odanın her noktasına ulaşıp eşit hava dağılımına olanak tanıyor. Uzaktan kumandayla kontrol edilebildiği için pratiklik sağlıyor.

Ürünü İncele

9. Şık ve kullanışlı: Luxell Isıtıcı Fan-Lx-6441


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Şık ve kompakt tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Luxell Isıtıcı Fan-Lx-6441, "En iyi fanlı ısıtıcı hangisi?" sorusunu soranlara öneriliyor. 2.000 W ısı çıkışı sunan model, 3 farklı ısı kademesi ile arzu edilen sıcaklığın kolayca belirlenmesini sağlıyor. Yüksek kaliteli plastikten üretilen ürün, ısınmaya karşı dirençli bir yapı sergileyerek gönül rahatlığıyla kullanım imkânı sunuyor. Ilık ve soğuk hava seçenekleri bulunan model, arzu edilen her zaman diliminde kullanılabiliyor. Modelin hafif yapısı ve kolayca taşınmaya müsait kullanıcı dostu tasarımı, önemli özellikleri arasında bulunuyor. Böylece ürün, ihtiyaç duyulan her mekâna kolayca götürülebiliyor.

Ürünü İncele

10. Bütçesi kısıtlı olanlara: Kumtel LX6331 3 Kademeli Fanlı Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

"En iyi fanlı ısıtıcı markası hangisi?" sorusu sorulduğunda öne çıkan markalardan biri olan Kumtel, kullanıcılarına başarılı bir ısıtma deneyimi yaşatan birbirinden kaliteli fanlı ısıtıcı modelleri üretiyor. Fanlı ısıtıcı yorumlarında tam fiyat performans ürünü olduğu sıklıkla vurgulanan Kumtel LX6331 3 Kademeli Fanlı Isıtıcı, yanmaz plastikten üretilen dayanıklı malzeme kalitesi sayesinde güvenle kullanılabiliyor. Ürün, hem sıcak hem soğuk hava üfleyebildiği için her mevsimde kullanım imkânı sunuyor. Kompakt tasarımı sayesinde cihazın az yer kaplaması göz dolduruyor. Bütçesi kısıtlı olup "Fanlı ısıtıcı en ucuz hangisi?" sorusunu soranların bu modele mutlaka bir şans vermesi gerekiyor.

Ürünü İncele

11. Portatif ısıtıcıları keşfedin: LKJHSDFG Fanlı Isıtıcı Taşınabilir Elektrikli Alan Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Portatif fanlı ısıtıcı önerisi isteyenlere LKJHSDFG Fanlı Isıtıcı Taşınabilir Elektrikli Alan Isıtıcı öneriliyor. Modern, şık ve kompakt tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilen model, başarılı ısı dağılımıyla serin ortamları sıcacık yapıyor. PTC malzeme kalitesine sahip ürün, yüksek ısı verimliliği yaparak enerji tasarrufu sağlıyor. 30 derece geniş açı salınımı sağlayan cihaz, ısının rahatlıkla etrafa dağılmasına yardımcı oluyor. Böylece kısa zamanda istenen her odayı ısıtabiliyor. Aşırı ısınma emniyeti ve otomatik kapanma özellikleri sayesinde güvenli kullanım sunuyor. Ayrıca devrilme anında hızlıca çalışmayı kesebilen ürün, çocuklu ve evcil hayvanlı evlerde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

12. Hızlı ve güçlü ısıtma: YISSVIC Seramik Uzaktan Kumandalı 1800 W Fanlı Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

"Fanlı ısıtıcı nedir?" sorusuna performanslı yapısı ve kaliteli donanımı ile cevap veren YISSVIC Seramik Uzaktan Kumandalı 1800 W Fanlı Isıtıcı, 3 saniye içinde hızlıca ısınarak enerji verimliliği sağlıyor. 70 derecelik ısı salınımıyla ideal bir ısı dağıtımı gerçekleştiriyor. Düşük ve yüksek ısıtma modları sunan model, mevsim şartlarına en uygun ısı modunun seçilmesine imkân tanıyor. Ayrıca doğal rüzgâr, zamanlayıcı ve termostat özellikleriyle de çeşitli özelleştirmeler yapılmasını sağlıyor. Aşırı ısınma koruması bulunan cihaz, herhangi bir darbeyle karşılaştığında çalışmayı hemen durdurabiliyor. Ürünün ABS yavaş tutuşur malzeme kalitesine sahip olması, güvenlik açısından önemli bir özellik olarak biliniyor.

Ürünü İncele

13. Her ortama uygun: Weiyiroty Elektrikli Fanlı Isıtıcı 600 W Taşınabilir Seramik Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Sıklıkla konum değiştiren ve ısınma problemi yaşayanlara Weiyiroty Elektrikli Fanlı Isıtıcı 600 W Taşınabilir Seramik Isıtıcı tavsiye ediliyor. Kompakt tasarımı, ufak boyutu, taşınmaya müsait yapısı ve tutma sapı sayesinde rahatlıkla yer değiştirebilen ürün, istenen her odayı kısa sürede ısıtıyor. Sağlık açısından zehirli hiçbir materyal içermeyen ve tamamen çevre dostu malzemelerden üretilen model, pratik kullanım sunan sapı sayesinde asılarak da kullanılabiliyor. Böylece banyo gibi dar alanlarda cihaza ihtiyaç duyulduğu zaman rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Ürünün termostat ayarı, istenen sıcaklık aralığında çalışmasını sağlıyor. 180 derece dönebilen model, odanın hızlı şekilde ısıtılmasına olanak tanıyor.

Ürünü İncele

14. Güçlü fan ısıtması: Rowenta IR5010 Dualio 2'si 1 Arada Fanlı ve Radyant Isıtıcı


Her türlü mekanı ısıtabilecek en iyi fanlı ısıtıcılar

Şık tasarımıyla ev ve ofislere estetik bir görünüm kazandıran Rowenta IR5010 Dualio 2'si 1 Arada Fanlı ve Radyant Isıtıcı, en başarılı fanlı ısıtıcı modelleri arasında bulunuyor. Rowenta markasının kalitesini taşıyan model, 2.000 W gücü sayesinde bulunduğu ortamı hızlıca ısıtabiliyor. Ürün, çok soğuk olmayan zamanlar için 1.000 W kademe seçeneği sunuyor. Donma önleyici özelliği sayesinde oda sıcaklığının 0 derecenin altına düşmesine izin vermiyor. Ayrıca cihazın termostat özelliği, istenen ısı derecesinin kolayca belirlenmesini sağlıyor. Model, banyo gibi ortamlarda güvenle kullanıma uygun olduğu için kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayaklı yapısı sayesinde sağlam durabilen ürün, güvenle kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler