Hercai 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Miran ve Reyyan'ın romantik gecesi

ATV'de cuma akşamları ekrana gelen Hercai dizisinin 21. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Ebru Şahin ile Akın Akınözü'nün başrolleri paylaştığı Hercai'nin yeni bölümünde Miran, Reyyan'a babasından yardım istediği için kızıyor ve iki aşık kavga ediyor. Ancak yağmurda ıslanan Miran ve Reyyan bir mağaraya sığınıyor. İki aşık yaktıkları ateşin karşısında romantik anlar yaşıyor. İşte Hercai dizisi 21. yeni bölüm fragmanı.

Hercai dizisinin 15 Kasım Cuma ekrana gelecek olan 21. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Daha önceki bölümlerde, Miran ve Reyyan'ın 1 dakika süren ateşli öpüşme sahnesiyle olay olan Hercai'nin yeni bölümünde bu defa da romantik anlar yaşanacak.

Yapımcılığını, Mia Yapım - Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran'ı gördüğünde büyük bir şok geçirir. Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar'a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar'ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker. Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Hep aynı muhabbet artuk sıkmaya başladı
çok yapmacık berbat saçma bir film ayrıca bu kızla çocuğuda çok abartıp göklere çıkardınız hiç gerek yok
bu arkadaş dizide bağırmadan niye konuşmuyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler