MAGAZİN

Herkes Bülent Ersoy'a benzetti! Görenler fotoğraf çektirdi

Yalova'da Bülent Ersoy şaşkınlığı yaşandı. Makyaj sanatçısı İlayda Zöhre Özdemir, Bülent Ersoy gibi makyaj yapıp, Yalovalıların karşısına çıktı. Önce şaşıran Yalovalılar, daha sonra Bülent Ersoy kılığına giren Özdemir'le fotoğraf çekildi.

Herkes Bülent Ersoy'a benzetti! Görenler fotoğraf çektirdi

Türk müzik dünyasının "Diva"sı olarak bilinen Bülent Ersoy, ilgi görmeye devam ediyor. Ancak bu sefer Bülent Ersoy'un kendisi değil, bir benzeri ilgi ve alaka ile karşılandı. Makyaj sanatıyla tanınan İlayda Zöhre Özdemir, ünlü şarkıcının makyajını yaptıktan sonra Yalova sokaklarına çıktı.

B3

Önce kısa süreli şaşkınlık yaşayan Yalovalılar, daha sonra fotoğraf çekilmek için sıraya girdi. Yalova halkına böyle bir sürpriz yapmak istediğini anlatan Özdemir, "Bülent Ersoy makyajıyla Yalova sahilinde gezdik, kafelere uğradık. Çok güzel tepkiler aldık. Kesinlikle bu dalga amaçlı değil, hem Bülent Hanım'ı anmak hem de böyle bir şey yaparken ilk olarak tabii ki de Türkiye'nin divası Bülent Hanım olarak çıkmak istedim. Çok güzel tepkiler aldım, umarım Yalova halkı da memnun kalmıştır" dedi.

b4

Yaptığı makyajların 3-12 saat arasında sürdüğünü belirten Özdemir, Bülent Ersoy makyajını toplamda üç kez yaptığını kaydetti.
b5

Son makyajın 6 saatte tamamlandığını anlatan Özdemir, olumlu tepkiler aldığını dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Ne kadar önemli hayati bir konu
Vallahi Bülent hanımefendinin telefon numarasını bilsem arayıp sizi ihbar edeceğim. Bülent ERSOY hanımefendi bırakın Türkiye'yi dünyada tek ve eşsizdir.
Gayet hoş olmuş
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler