Herkesi özür videosu ile kandırdı!

Berrak Tüzünataç bir senedir ihtiyacı olan bir kişiye burs veriyordu. Tüzünataç, son bursu yatırdıktan sonra burs verdiği kişi tarafından sosyal medyadan engellendiğini duyurmuştu. O genç ise bir video paylaşarak özür dilemişti. Ancak gerçek çok farklı çıktı.

Herkesi özür videosu ile kandırdı!

Berrak Tüzünataç, bir yıldır ihtiyacı olan bir gence burs veriyordu. O öğrenci, son bursunu aldıktan sonra güzel oyuncuyu sosyal medyada engellemişti.

Berrak Tüzünataç, "Sanırım ben tam bir saftiriğim" diye sitem edince sosyal medyaya bir özür videosu düştü. Ancak videodaki gencin, olayla ilgisinin olmadığı ve herkesi kandırdığı ortaya çıktı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞMIŞTI
Tüzünataç burs verdiği öğrenciyle konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşarak “Bir seneden fazladır eğitimi için burs verdiğim kişi, son bursunu alıp beni bloklamış. Ahahahahahhaha. Gerçekten bu aralar insanlar ve kendim hakkımda hayatın bana öğrettiklerini sindirdikten sonra çok şükran duyacağım (umarım..) Sanırım ben tam bir saftirikim “ dedi.

5b6c1342ae298b08fbf898fe

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
abi kusura bakmayında bizim insanlara yaranılmaz iyiligi bile suistimal ediyorlar bursu hatırlatmak için mesaj atıyor bir de yüzsüzlükden başka birşey degil insan bi Allah razı olsun düşünmeniz yeter der bu burs hatırlatıyorum
nasıl bir toplum, nasıl ahlak, bunun gibi sahtekar gençlere mi emanet edeceğiz
Hayır kız arkadaşın seni nasıl kıskanmış Berrak Tüzünataçtan. Yani o kadının sana bakabileceğini nerden çıkarmış hayret.
haberi okusana önce ????????
çakal burs alırken kıskanmadıda sonramı kıskandı ya saf numarası yapma arkadaş seni tanımıyorum ama sana gıcık oldum bu hareketinden dolayı
haberi oku önce sonra gıcık ol ????????
Bu memlekette yakında doğru söyleyen insanları türünün son örnekleri diye altın kafese koyacaklar.
Gündemde kalma oyunları yemeyin :)
kuzenim yapmis deseydin bari
sizi barıştırmak için araya siyasileri mi sokalım neyapalım
üç kuruş yardım etmiş genç bu acare kafalı yapsada bu ksdar yaptığı iyiliği ulu orta yazmanın ne gereği var bu tip insanlardan yardım almamak doğrusu yarın öbürgün seni reklam olsun diye kullanır aynı bu olayda olan gibi berrak hnm dan asla almayın ????
gerçekten bursa efendi gibi ihtiyacı olan alamaz kimse onları ne hikmetse görmez böyle ana baba parası yiyen züppeler burs alır bunlar görülür ne konuşmasında ne bakışında memelet var bu bebenin kendine hayrı yararı yok millete aana banamı olacak bırakın yaaa yeter
bursu alanında vereninde karakter sorunu var birbirlerini götürürler sıfıra sıfır elde kaldı sıfır.
iste bu sahtekarlar yuzunden kurunun yaninda yasda yaniyor malesef yazik
sevgilisi kıskanmışmış! özrü kabahatinden büyük. bu insanoğlu gerçekten çok nankör. ne versen daha fazlasını ister.
BU NE DÜNYA KARDEŞİM,KANDIRAN,KANDIRANA:)
BENDE BURS İSTİYORUM BERRAK
Bunun gibilerin yüzünden gerçek ihtiyaç sahipleride mağdur olacak, berrak tüzünataç şimdi kime güvenecekte burs verecek? yazıklar olsun...
Diğer Haberler