Herkesi özür videosu ile kandırdı!

Berrak Tüzünataç bir senedir ihtiyacı olan bir kişiye burs veriyordu. Tüzünataç, son bursu yatırdıktan sonra burs verdiği kişi tarafından sosyal medyadan engellendiğini duyurmuştu. O genç ise bir video paylaşarak özür dilemişti. Ancak gerçek çok farklı çıktı.

Herkesi özür videosu ile kandırdı!

Berrak Tüzünataç, bir yıldır ihtiyacı olan bir gence burs veriyordu. O öğrenci, son bursunu aldıktan sonra güzel oyuncuyu sosyal medyada engellemişti.

Berrak Tüzünataç, "Sanırım ben tam bir saftiriğim" diye sitem edince sosyal medyaya bir özür videosu düştü. Ancak videodaki gencin, olayla ilgisinin olmadığı ve herkesi kandırdığı ortaya çıktı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞMIŞTI
Tüzünataç burs verdiği öğrenciyle konuşmasının ekran görüntüsünü paylaşarak “Bir seneden fazladır eğitimi için burs verdiğim kişi, son bursunu alıp beni bloklamış. Ahahahahahhaha. Gerçekten bu aralar insanlar ve kendim hakkımda hayatın bana öğrettiklerini sindirdikten sonra çok şükran duyacağım (umarım..) Sanırım ben tam bir saftirikim “ dedi.

5b6c1342ae298b08fbf898fe

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
abi kusura bakmayında bizim insanlara yaranılmaz iyiligi bile suistimal ediyorlar bursu hatırlatmak için mesaj atıyor bir de yüzsüzlükden başka birşey degil insan bi Allah razı olsun düşünmeniz yeter der bu burs hatırlatıyorum
nasıl bir toplum, nasıl ahlak, bunun gibi sahtekar gençlere mi emanet edeceğiz
Hayır kız arkadaşın seni nasıl kıskanmış Berrak Tüzünataçtan. Yani o kadının sana bakabileceğini nerden çıkarmış hayret.
haberi okusana önce ????????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler