HABER

Hindistan’da kan donduran vahşet! Otoyol kenarına bırakılan bavuldan kadın cesedi çıktı

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletinde kan donduran bir olay yaşandı. Bir otoyol kenarına bırakılan bavulun içinden genç kadın cesedi çıktı. Genç kadının anne ve babası cinayet şüphesiyle gözaltına alındı. 22 yaşındaki genç kadının başka bir kasttan bir erkekle evliliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından babası tarafından öldürüldüğü düşünülüyor. İşte olayın detayları...

Hindistan’da kan donduran vahşet! Otoyol kenarına bırakılan bavuldan kadın cesedi çıktı

Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletindeki Mathura şehrinde Yamuna otoyolu yakınlarında kırmızı bir bavul içine konulmuş genç bir kadın cesedi bulundu.

AW764743_01

Polis, genç kadının otopsi sonucunda kafasında, yüzünde ve vücudunun diğer kısımlarında yara izlerinin olduğunu ve kadının göğsünden iki kez vurularak hayatını kaybettiğinin tespit edildiğini bildirdi.

AW764743_03

Polis, 22 yaşındaki genç kadının başka bir kasttan bir erkekle evliliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından babası tarafından öldürüldüğünü ve kadının anne ve babasının gözaltına alındığını belirtti.

AW764743_04

Polis, babanın ruhsatlı tabancasına ve olayda kullanıldığı iddia edilen araca el koyarken, davayı "namus cinayeti" olarak ele aldıklarını söylüyor.

İHA


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler