Hırsızı hastanelik edinceye kadar dövdüler

Malatya'da hırsızlık amacı ile lüks bir villaya giren şahıs, ev sahipleri tarafından yakalanınca feci şekilde dövülerek hastanelik edildi.

Diyarbakır'dan kullandıkları 06 BC 4365 plakalı lüks araç ile Malatya'ya gelen M.Ç. (32) adlı şahıs ve yanındaki bir kişi, Özalper Mahallesi 1. cadde üzerindeki lüks villaları gözlediler. A.O. adlı şahsa ait villanın boş olduğunu gören şahıslar, bu arada villanın arka bahçesindeki salona açılan pencerenin demir korkuluklarını çıkararak içeri girdiler. O esnada bir taziye ziyaretinden dönen A.O. ve ailesi evin içinde çıkan sesleri duyunca, üst kata çıktılar. Karşılarında hırsızla karşılaşan ev sakinleri, kaçmaya çalışan şahıs ile bir süre boğuşurlarken, ismi belirlenemeyen diğer hırsız kaçtı.

Ev sakinleri tarafından çaldığı bir miktar altınlar ile birlikte yakalanarak dövülen hırsız, sesleri duyarak olay yerine gelen diğer komşular tarafından da dövüldü. Ev sakinlerinin taziye ziyaretine giderken, evde bıraktıkları 12 yaşındaki çocuğun ise o esnada yatak odasında uyuduğu belirtildi.

Ev sakinlerinin polisi araması ile olay yerine gelen ekipler, yüzü kanlar içinde kalan hırsızı ekip aracına koyarak hastaneye götürdü. Sağlık kontrolü için hastaneye götürülen M.Ç., burada moraran yüzünü utancından atleti ile saklamaya çalıştı.

Çevrede inceleme yapan polis ekipleri şahısların kullandığı lüks aracıda bir alt sokakta park halinde buldu. Ancak kaçan diğer şahısa polis ulaşamadı. Başlatılan soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler