HABER

Holiday On ICE'dan Hamburg'da muhteşem şov

HAMBURG (İHA) - Buz üstünde yaptıkları muhteşem şovlarıyla dünyanın en çok beğenilen ve en fazla seyirci sayısına ulaşan şov grubu Holiday On Ice, 2006-2007 sezonunu Hamburg'daki Color Line Arena'da yaptığı şovla açtı.

Dünya prömiyeri olarak yapılan geceyi, 400 özel davetlinin yanı sıra toplam 7 bin kişi izledi. Şovun galasına katılan ünlüler için salonun girişine kırmızı halı serilirken, şovdan sonra bin 500 özel konuk için salonda bir de parti verildi. Buz üzerinde sahnelenen muhteşem gösteriyi izleyen özel konuklar arasında Hamburg Başkonsolosu Mehmet Dönmez de vardı.

Holiday On Ice bu yıl "Mystery" ve "Romanza" adlı iki şov sunacak. "Mystery" ile Hamburg'dan turneye start veren Holiday On Ice, 22 Kasım'da da "Romanza" adlı şovuna Nürnberg'den başlayacak. Almanya genelinde Mart 2007'ye kadar 24 ayrı şehirde 254 şov yapacak olan Holiday On Ice, Mart ayında İstanbul'da da sahne alacak. Şimdiye kadar dünyanın 20 ülkesinde, 80 şehri dolaşarak bin 700'den fazla gösteri yapan ve 60. yılını kutlayan Holiday On Ice'ın Türkiye gösterisinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler