HABER

Hollanda Televizyonu RTL 4 Bodrum belgeseli çekiyor

Bodrum (AA)- Hollanda'nın RTL 4 Televizyonu Bodrum'un tarihi turistik ve kentsel dokusunun anlatıldığı belgesel çekiyor. Televizyon ekibini Bodrum'a davet eden Corendon Tur Operatörü ortaklarından Yakup Karahan, Hollanda'nın RTL Televizyonu'nun Bodrum'un tarihi turistik ve kentsel dokusunun anlatıldığı bir belgesel çektiğini, çekilen belgeselin Hollanda, Belçika ve Almanya televizyonlarında gösterileceğini söyledi.

Karahan, Bodrum'a 6 kişilik ekiple geldiklerini ve ilk olarak Bodrum'un Boğaziçi Balıkçı köyünü gezdiklerini belirterek, "Yalıkavak ve Gümüşlük'te de çekimler yapacağız. Çekilen belgesel 3 Aralık 2006 tarihinde gösterime girecek" diye konuştu.

Corendon Tur Operatörü'nün Türkiye'ye her yıl 200 ila 250 bin arasında turist getirdiğini anlatan Yakup Karahan, "Yabancılar son yıllarda Bodrum'da mülk edinme konusunda yoğun talepte bulunuyorlar. Bodrum dünyanın turizm merkezlerinden biri haline geldi. Biz de RTL 4 Televizyonuna çektirdiğimiz bu belgeselle, Bodrum hakkında pozitif imaj oluşturmaya çalışacağız. Çekilen bu belgeselin Türkiye'nin de tanıtımına olumlu katkıda bulunacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön