Hollandalı Mariana'yı erkek arkadaşı yol kenarında bırakıp ortadan kayboldu!

Tatil için erkek arkadaşıyla geldiği Antalya'nın Manavgat ilçesinde, ayakta durmakta ve konuşmakta güçlük çektiği fark edilen Hollandalı kadın, hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrolde alkole rastlanmayan kadının, erkek arkadaşıyla birlikte çevrede uyuşturucu aradığı iddia edildi.

Hollandalı Mariana'yı erkek arkadaşı yol kenarında bırakıp ortadan kayboldu!

Manavgat'ın Evrenseki Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı otelde tatil yapan Hollandalı W.J. ile kız arkadaşı Mariana dün öğle saatlerinde, Gündoğdu Mahallesi'ndeki bir araç kiralama firmasından motosiklet kiraladı. Bir süre gezen çiftten W.J., Mariana'yı motosikletle birlikte Demokrasi Bulvarı'nda bırakıp, ortadan kayboldu.

Ayakta durmakta, konuşmakta güçlük çeken ve tutarsız davranışlar sergilemeye başlayan Mariana, vatandaşların dikkatini çekti. Polise haber verildi. Gelen polisleri genç kadına alkolmetreyle ölçüm yaptı. Ancak Mariana alkollü çıkmadı. B

u sırada caddeden geçen bir öğretmenin tercümanlık yaptığı Mariana, durumunu izah edemedi.

Bunun üzerine Hollandalı turist, çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Motosiklet ise kiralanan firma yetkilisine teslim edildi.

Mariana ve erkek arkadaşının tatil yaptıkları bölgede, uyuşturucu madde aradığı öne sürüldü.

(DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Suriyeli Afgan afrikali bitti birde hollandali Ruslar dadandı.bu ülkenin derdi bitmez dostlar
Toplumun baş düşmanı diyerek alkol ve uyuşturucu düşmanlığı haberlerine ağırlığın hiç bir faydası yok, meclisi bombalayanlara nerede nasıl ne koklatılmış buradan başlamaşsak hedef yanıltarak bir yere gidemeyiz, bırakın uyuşturu alkol malkol haberlerine takılmayı. M.Ali Şahin 50bin tl. maaş diğer binlercesi böyle, ya bi halkın nasıl kışı geçireceğini düşünen var mı? D.gazımı ödeyemedim kapandı, ne olacak şimdi.
@medikalci chp veya kendi oy verdiğin partililerin aldığı maaşları da yazsaydınız, neyi neyden ayırıp kimi kötülüyorsunuz?
ya arkadas su uyusturucu denen illetı bıraktırmak için neden bişey yapılmıyor kadının halıne bak ya gercekten üzücü bır durum
onun ülkesinde serbest
@longsanto bızde yasak ama boyle bınlercesı krıze giriyor değişen ne
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler