Holosko ve Nobre'ye övgü

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray'ı yenerek 137 lig haftasının ardından liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş'ın asbaşkanı Levent Erdoğan, şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını kanıtladıklarını söyledi.
Levent Erdoğan, yaptığı açıklamada, Galatasaray karşısında tüm futbolcularının çok iyi mücadele ettiğini belirterek, "Özellikle ikinci yarıda çok iyi oynadık. Kaçırdığımız golleri de gözönüne alırsak, sahadan daha farklı bir skorla da galip ayrılabilirdik. Bu galibiyetle şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu kanıtladık. Futbolcularımız, teknik heyetimiz işin ciddiyetini kavrayarak gerçek performanslarını ortaya koymuşlardır" diye konuştu. Bundan sonraki maçlarda da aynı ciddiyetle mücadele edeceklerini ve liderliği sonuna kadar sürdüreceklerini anlatan Erdoğan, siyah-beyazlı taraftarlara da övgüler yağdırarak, "Taraftarımız centilmence ve coşkuyla takımlarını destekledi, kendilerini tebrik ediyorum" dedi.
Önlerinde zorlu Gençlerbirliği deplasmanı bulunduğunu hatırlatan Erdoğan, "Artık derbi geride kaldı ve Gençlerbirliği maçına konsantre olmak istiyoruz. Bu deplasmanı da iyi bir şekilde tamamladığımız takdirde yolumuza daha moralle ve güvenle devam edeceğiz" diye konuştu.
HOLOSKO VE NOBRE'YE ÖVGÜ Levent Erdoğan, maçın tek golünü atan Nobre ile etkili bir performans sergileyen Holosko'dan da övgü ile söz etti.
Holosko'nun ne kadar isabetli bir transfer olduğunu bir kez daha kanıtladığını ifade eden Erdoğan, bu futbolcuya verilen parayla ilgili eleştiriler bulunduğunu hatırlatarak, "Holosko, onun için harcadığımız paranın hakkını veriyor. Bu konuda pişmanlığımız asla söz konusu değildir. İleriki günlerde başarısını artırarak devam ettireceğine inanıyorum" dedi.
Erdoğan, Nobre'nin de maçı kazanma arzusu, büyük azmi ve yeteneği ile Galatasaray derbisinin kazanılmasında pay sahibi olduğunu kaydetti.
"2008 YILI BAŞARILARLA GEÇECEK" Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, Turkcell Süper Lig'in yanı sıra Beko Basketbol Ligi'nde de lider olduklarını hatırlatarak, "Hem futbol, hem basketbol takımlarımız şampiyonluğa gitmektedir. Hentbol ve cimnastik branşlarında da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Bu yıl hem profesyonel, hem de amatör branşlarda hep zirveyi hedefliyoruz. 2008 yılının Beşiktaş için başarılar ve şampiyonluklar yılı olacağına inanıyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.