Honaz Tüneli'nde sona gelindi! 4 kenti birbirine bağlayacak

Türkiye'nin önde gelen turistik merkezlerini birbirine bağlayacak çevre yolu projesinin en zorlu etabı olarak gösterilen Honaz Tüneli'nin yapım çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Honaz Tüneli'nde sona gelindi! 4 kenti birbirine bağlayacak

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, Vali Hasan Karahan'ın, Denizli'yi, İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya'ya bağlayacak çevre yolu üzerindeki tünelde incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Karahan'ın Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Devrim Günak'tan çalışmalar hakkında bilgi aldığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Günak, kazı çalışmalarında sol tüpte 2 bin 537, sağ tüpte 2 bin 285 metre olmak üzere toplamda 4 bin 822 metre ilerleme sağladıklarını, kalan tünel uzunluğunun ise 244 metre olduğunu kaydetti. Böylelikle tüneldeki kazı çalışmalarının yüzde 95,2'sinin, nihai iç kaplama betonunun da yüzde 41'inin tamamlandığını belirtti."

cal

Açıklamada, Vali Karahan'ın işçilerle bir süre sohbet ettiği ve kazı çalışmalarının bittiği sol tüpten araçla geçiş yaptığı ifade edildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
1999 yılında,depremzedeler için toplanan paraları ,memur ve emeklinin maaşını ödemede kullanan devletten,tünellerle şehirleri birbirine bağlayan devlete.Bazı sivri zekalılarada sorarsan ne yapıldıki diye sorarlar.Ama Bu tiplerin peşine düştüğü partiler memelekete tek çivi çakmamışlardır.
Ekrem'in vaziyetinde de anlaşıldığı üzere Onlar sadece yalakalarıyla lak lak ederler. Birde Bahane üretirler. 25 sene sonra Laf cambazlığı ile kazandıkları İstanbul'un , Bunların elinde olduğu zamanı anlattık ama Hikaye Geldi Genç Nesile.. Kazandıkları iyi oldu birbakıma.. Genç Nesilde Bir Yaşasın Bu Beceriksizler in Belediyecilik Anlayışını.. Bukez 50 Seneden önce kazanamazlar birdaha
@ozdahmet eyvallah yapandan Allah razı olsun, lakin devletin görevlerinden değilmidir zaten yol köprü tünel yapmak? bunları övdüğünüz gibi yapılan yolsuzluklarında hesabını sorun ama, çalıyolar ama çalışıyolar diye bi mantık olmaz, bunun yanında bizlerin vergileri ile yapılan bu hizmetler neden fahiş fiyata tekrar bize sunuluyor bunu da sorgulasanız
bir değil 806 bin çivi çaktık. 2023 de daha fazla çakacağız.
@ozdahmet daha önce şehirler arasında atla mı yolculuk yapıyordun. asıl sizin gibilerin mantığını anlamak zor. sanki mağara devrinden geçti ülke akp'nin eline.
@ozdahmet bunlari yapmak tabikine develtin gorevidir. Fakat CHP 40-50 sene basta iken ozamanda devletin gorevi degilmiydi senin bu “devwltin gorevidir” diye saysiklaein?
chp yapardi niye yaptiniz ki
hizmet güzel lakin geçiş ücretlerin sen saplayacaklar gibi duruyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler