HABER

Petal Search Sonbahar’ın Gelişini Kullanıcılarıyla Kutluyor

Global olarak 170’ten fazla ülkede 50’yi aşkın dil seçeneği ile aktif olarak kullanılan Petal Search, Sonbahar için özel olarak tasarladığı alan ile yeni mevsimi kullanıcılarıyla beraber karşılıyor.

Petal Search Sonbahar’ın Gelişini Kullanıcılarıyla Kutluyor

Sahip olduğu 20’den fazla kategorisi ve zengin içerikleri ile günlük hayatı kolaylaştırmaya devam ederken Huawei arama motoru Petal Search, hazırladığı 22 Eylül ekinoksuna yönelik hazırladığı doodle tasarımı ile sonbaharın gelişini kutlarken yine sonbahar mevsimi özelinde tasaralanan özel alanında yer alan alışveriş bölümüyle mevsim geçişinde kullanıcıların ihtiyacı olabilecek çok sayıda ürünü bir arada sunmakta

Petal Search içerisinde hazırlanan bu alanlarda, sonbahar mevsimine yönelik tüm ihtiyaçların karşılanabileceği özel alışveriş alanına, ilham veren görsellere, sonbahar ekinoksu hakkında daha detaylı bilgilere ve mevsime özel videolara kolaylıkla ulaşabilmekte.

doodle_640x360px

Huawei Türkiye AR-GE Merkezi'nde Türk mühendisler tarafından geliştirilerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı ve iş birliği gerçekleştirdiği firmaların hedefleri doğrultusunda büyümesine destek olmayı amaçlayan Petal Search, kullanıcılarıyla ve iş ortaklarıyla beraber arama deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemekte.

Ekikonks özelinde tasaralanan bu alanı görmek için hemen tıklayabilir, sonbahar mevsimine yönelik ihtiyaçlarınız için ise buraya tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz

Uygulamayı AppGalery’den indirmek için buraya, HUAWEI dışı cihazlara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön