Hulusi Akar-Abdullah Gül görüşmesinde neler yaşandı?

Abdullah Gül’ün eniştesi ve eski AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu, kendi adını taşıyan kişisel internet sitesinden Hulusi Akar ve İbrahim Kalın’ın, Gül’e adaylık ziyareti yapmasını yazdı...

Hulusi Akar-Abdullah Gül görüşmesinde neler yaşandı?

Abdullah Gül’ün eniştesi ve eski AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu, kendi adını taşıyan kişisel internet sitesinden Hulusi Akar ve İbrahim Kalın’ın, Gül’e adaylık ziyareti yapmasını yazdı.

Yazısında dikkat çeken ifadeler kullanan Tekelioğlu, “İbrahim Kalın ile Hulusi Akar’ın ve daha başkalarının Abdullah Beyi ziyaretleriyle bu anket sonuçlarını ilişkilendirenler var ama dayanakları nedir, bilmiyorum. Abdullah Beyin yakın çevresinden sızan bilgiler Kalın ve Akar’ın üç saate yakın Abdullah Beyi dinlemek zorunda kaldıkları şeklinde” diye yazdı.

Gül’ün “çatı aday olma arzusunun” hiç olmadığını dile getiren Tekelioğlu, “Kamuoyundaki toplumsal mutabakat realize edilebilseydi, yüz bin imza ile bağımsız aday olacaktı, bunun çatı adaylıktan önemli bir farkı olduğunun ısrarla vurgulandığını biliyoruz” dedi.

"MERAL AKŞENER ÇATI ADAY KONUSUNDA FİKİR DEĞİŞTİRDİ"

“Peki, ne oldu da adaylık gerçekleşmedi” diye soran Tekelioğlu yazısında Meral Akşener’in çatı aday konusunda fikir değiştirdiğini iddia etti ve “Daha bir ay öncesine kadar farklı düşünen Meral Akşener niçin fikir değiştirdi? Bu konuyu Meral Akşener’in en yakınındaki isimlerden Lütfü Türkkan bile anlayamamış diyorlar, ben nasıl anlayayım…” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Helal olsun Akşener'e. Tuzağı farketmiş!
ROL YAPMAYIN!!! 24 HAZİRANDA YÜCE TÜRK MİLLETİ GEREKEN CEVABI VERECEK!!1
ulan tekelioğlu sayın m. akşener partiyi kurar kurmaz ben cb adayıyım dedi.zihniyeti sizinkigibimide kıvırsın.
Bu ÜLKE nin bölünüp parçalanması için bir hesaplar yapılıyor ama,,,ALLAH ında bir HESABI VARRR,,hesabı çok çabuk görür,,,,RABBİM TÜRKİYE mizi Korusun,,,,
Her ikisi de ak yolunda
SATRANÇTA ŞAH ÇEKEYİM DERKEN MAT OLURSUN...24 HAZİRANA AZ KALDI TÜRKİYE İYİ OLACAK GÜZEL OLACAK YA MUHARREM İNCE YA AKŞENER.TERCİH SENİN TÜRKİYEM...
Sn akşener çatı aday konusunda yan çizdiğini iddia ediyorsanız kanıtlayında bizde bilelim.
Akşener bütün gidişatı değiştirdi. İktidarı sıkıntıya soktu, muhalefete çok büyük kıyak yaptı, muhalefet bunu sonra anladı.
BU ADAM BENİM ORDUMUN KOMUTANI DEĞİL OLAMAZDA
Akar gül,akp gül ,chp gül ,iyi parti gül,mahzun kırmızıgül.....gül babam gül...ne oluyor bu gül meselesi gülü seven dikenine katlanır.:)
genel kurmay başkanı tehdit gıbı kapı kapı dolaşıyor gun gelır senıde hesabını verırısın bu mıllete hayınlerın turkıyede asla yerı olmaz israil projesi akp asla amacna ulaşmaıycaksın...
abdullah gül kendini yalancıilan etmeye kalkmış denir.
BEN TEHTİT SEZİYORUM,BİLİYORSUNUZ,BİLMİYENLERDE ÖĞRENSIN,GENCLİK YILLARIDA,SAYIN,ABDULLAH GÜL,SAYIN HULUSİ AKAR,VE GAZETECİ FEHMİ KORU,LONDRADA AYNI EVDE 1 YIL AŞKIN SÜRE BİRLİKTE YAŞADILAR, BU BİLGİYİ FEHMİ KORU TV DE SÖYLEDİ,NE TESADÜF DEĞİL Mİ BU 3 GENC DAHA SONRA BU MEVKİLERE GELDİ,BİRDE AJAN FLİMLERİ SEYREDİYORSUNUZ!!!!!!!!!! BENİM SAF MİLLETİM.
genel kurmay başkanımısın yoksa siyasetçimisin? hey Allahım ya işine baksana sen!!
yeni donem asker. acaba secilsende ordu senin yaninda olmayacak mi denildi.
GÜL ADAY OLMAYACAKDIYSA BUNLAR NİYE PEŞİNDE GEZİYOR O ZAMAN. ?
Demekki ordu ırakta,suriyede habire şehit verirken genelkurmay başkanı siyasi arabuluculukla zamanını geçirip geleceğini garanti etme çabasına girmiş; bu ordu sadece iktidarın ordusumu? muhalefetin ordusu değilmi? sonrada ordu siyaset üstü eleştirilmesin deniyor ben genelkurmay başkanını siyasi rakib rollerinde görürsem neden eleştirmeyeyim? devlet yapısının cılkını çıkardılar; mit karakutu,ordu siyasi danışman, enişte istihbarat görevlis,ysk mühürsüz yandaş böyle devletmi olur?
efekentli tercihimi yaptım veya yaptık ilk turda muharrem ince ikinci turda kim fazla oy almışsa o ister ince ister meral hanım ister demirtaş ister temel ister perinçek bunlara yallah
Diğer Haberler