Hulusi Akar'dan CHP, MHP ve İYİ Parti'ye ziyaret

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yeni askerlik düzenlemesiyle ilgili CHP, MHP ve İYİ Parti gruplarını ziyaret edecek.

Hulusi Akar'dan CHP, MHP ve İYİ Parti'ye ziyaret

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Askeralma Kanunu Teklifi'ne ilişkin yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'nin Meclis gruplarını ziyaret edecek.

Alınan bilgiye göre, Bakan Akar, yeni askerlik sistemini düzenleyen Askeralma Kanunu Teklifi'yle ilgili bilgi vermek için yarın CHP, MHP ve İYİ Parti'nin Meclis gruplarına ziyarette bulunacak, grup başkanvekilleriyle görüşecek.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Genel Merkezi'nde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve partisinin milletvekillerinin de hazır bulanacağı kapalı grup toplantısına katılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Eskiden askerlik insanı adam ediyor du artık askerlikte yok ortada da adam da yok zaten yandık
bari gezeceği partiler uzman çavuşlar için birşeylerin yapılmasını istese ne kadro var ne güvence anca 7 tutanaksiniz kapıya korum diyen tabur komutanları mobbing in dibini yaşatiyorlar
bedelli askerlik fiyatını düşürün 15 binden 31 milyara çıktı asgari ücrete göre belirlensin bedelli askere nie gider ya zengindir yada şartları onu gerektirmiştir yoksa adam askere gider askere giden kârlı şuanda kimsenin korktuguda yok şuanda askerlikmi yapılıyor batıda komutanın işleri doguda zaten operasyona er erbaş gitmiyor artık herkes işine gücene baksın bi an önce
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler