HABER

Hüseyin Aygün'den olay paylaşım

İstanbul'da güvenlik önlemleri altında geçen 1 Mayıs İşçi Bayramı için CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün attığı tweet dikkat çekti. Sayfasında Suriyeli 3 küçük çocuğun görüntüsünü paylaştı.

Hüseyin Aygün'den olay paylaşım

İstanbul genelinde 1 Mayıs nedeniyle yoğun güvenlik önlemleri alındı. Ana yollar araç ve yaya trafiğine kapatıldı, vapur ve metrobüs seferleri iptal edildi. 1 Mayıs'ta görevli İstanbul polisinin giydiği kırmızı yelekler dikkat çekerken, Şişli Camii yönetimi, cami duvarlarına, "Allah rızası için yazı yazmayın" pankartı astı. Emniyet güçleri ana yollarda hatta sokaklarda kimlik ve çanta kontrolü yaptı. Divan Kavşağı Cumhuriyet Caddesi'nden, Taksim Meydanı'ndaki otellerine gitmek isteyen turist kafilesinin geçişine polis izin vermedi.

AYGÜN'DEN OLAY PAYLAŞIM

Tüm bunlar yaşanırken CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün attığı tweet dikkat çekti. Hızla yayılmaya başlayan ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran görüntü espri konusu oldu. Aygün tweetinde 3 küçük Suriyeli çocuğun polis barikatlarına tuvaletini yaptığı görüntüyü kullandı ve şöyle not düştü: "1 Mayıs'ın en yiğitleri, Suriyeli çocuklar, polisin kurduğu bariyere işediler :)"

İstanbul'dan 1 Mayıs manzaraları için TIKLAYIN!

Taksim Meydanı'nda yaşanan kanlı 1 Mayıs'ın görüntüleri

Dünyada 1 Mayıs kutlamaları


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön