İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 'kariyeribb'yi açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada belediyenin yeni kariyer sitesi "kariyer.ibb.istanbul"un kullanıma açıldığını duyurdu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 'kariyeribb'yi açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada işe alımlarda şeffaflığı ve liyakati getirdiklerini belirterek internet sitesi aracığıyla İBB ve iştiraklerinin personel alımları ile kriterlerinin açıkça ilan edileceğini paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
Bahsettiğin Dönemi Dün burada gördük.. Kartvizitlerle işe almalar vs. Basına yansıması kötü oldu. Bence içerde hâlâ Herşeyin hiçte güzel olmadığını; Hatta Berbat ötesi olduğunu görenler Bilenler var ki Basına Yansıdı.. Kimbilir daha Bilmediğimiz Duymadığımız Neler Var!!! İyisini biraz daha İşçi Çalışan Kıyımı yap Ekrem Başkan!
çatlasanız da patlasanız da Liyakat ve adamlık geri gelecek...
kovulan adamlar çalışan gibi gösterilip para bağlanan adamlardı . Allah'a hesabını nasıl vereceksiniz bilmiyorum . Hala da Akpye destek çıkıyorsunuz
@palermo_2019 O SENİN DEDİĞİN CHP HİÇ OLMADI OLMAZDA
@palermo_2019 senin dediğin gibi değilse ve şu an kul hakkı yiyorsan bir çok insanı zan altında bırakarak sen nasıl hesap vermeyi düşünüyorsun ??
@palermo_2019 tezgah ortaya çıkmadan o iş olacaktı,
chp il başkanlığının alt birimlere göndermiş olduğu yazı gereği chp referansı olanlar için ek bir bilgiye gerek var mı yoksa bu siteye bile kayıt olmadan direkt alacak mısınız sayın başkan?
Mazbatamızın gasp edildiği , iki seçim arasında IBB ye 2.500 AKP li yerleştirilmiş , kimin haberi oldu ?
HÜKÜMET' DE GARİBANIN TEK UMUDU KPSS' Yİ MÜLAKATLARLA ETKİSİZ HALE GETİRDİ.
Biz ona Akpli torpili diyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler