İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Tarkan açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilçe belediyesi ziyaretleri kapsamında Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy'u ziyaret etti. Arısoy ve yardımcılarından ilçenin sorunları hakkında bilgi alan İmamoğlu daha sonra yapımı devam eden çalışmaları inceledi. İmamoğlu, incelemelerin ardından gazetecilerin Tarkan'ın İBB meclisine gelen imar planı isteğine ilişkin sorusunu yanıtladı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Tarkan açıklaması!

“Taksi plakaları için İBB tarafından yeni ihale düzenleneceği iddia ediliyor. Böyle bir çalışma var mı?" sorusuna İmamoğlu, "İBB İstanbul'un ihtiyaçlarını gözetliyor. Taksi plakası ihtiyacı konuşulan bir şey zaten. Elbette günü geldiğinde bu yapılacak. Aynen bundan önce yaptığımız gibi şeffaf yapılacak. Elbette yapılmalı ihtiyaçlara bakıyor arkadaşlarım. Her konuda yaptığımız paylaşımcı toplumla diyalog kuran meslek erbabı olan insanlarla konuşan anlayışımızla hareket edip bu konuda da yakın zamanda ulaşım uzmanı arkadaşlarım bir açıklama yapacaklardır. Ama şu an şu tarihte şöyle bir ilanımız var ya da taksi ben plakaları satacağız diye bir tarifimiz yok. Ama elbette İstanbul'un ihtiyacı vardır. Bu konuda da çalışmalarımız vardır" şeklinde yanıt verdi.

TARKAN'IN İMAR İSTEĞİ

Ekrem İmamoğlu, Tarkan'ın İBB meclisine gelen imar planı isteğine ilişkin soruya ise “Öyle bir plan tadilatı talebi geçmişte olmuş, şimdi de var diye basından sabah okudum. Ama bir bilgim yok. Varsa her vatandaş gibi talebi değerlendirilir, bakılır. Dediğim gibi hiç kimsenin ayrıcalığı olmaksızın hukuksal zeminde şehir düzeni içinde kime ne hukuken verilebiliyorsa aynı değerde aynı kararda insanlara bakış açımız vardır. Ama ben de basından okudum" yanıtını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
yedir imamoğlu yedir hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim yazıklar olsun sana verdiğim oya
ulan 17 yıldır ülkeyi yediler ona bir tepkin yoktu da buna mı tepkin var?!
sevda abla helal olsun sana
@sevda_yukel_1989 @sevda_yukel_1989 sen imamoğluna oy verecek kapasitede değilsin kime oy verdiğin kıvırmandan belli.
Yürü git ordan seni Trol, haberi oku öyle yorum yap bari.
@sevda_yukel_1989 17 yil oncesini biliyormusun ya da hatirliyormusun
Sevda bu ayakları artık kimse yemiyor,, üstelik adam bilgim yok diyor. Yine okumadın dimi aktroll seni ... :))
@eonel_1976 tepkisi kaypaklığından sabah bir patiyi akşam bir parti tutan ilkesiz tiplerden diyecem ama bu onlardanda değil kemikleşmiş birakp yada mhp li zaten yazışından belli hangi partili olduğu
@sevda_yukel_1989 eonel lakaplı şahıs 17 yıldır ülkede ne vardı yemiş olabilirler kasa boştu bankalar batmıştı herkez sefildi şimdi söle kim ne yemişde kasa boştu ?
@eonel_1976 17 yıl önce ne vardı da yediler? cevap ver buna 17 yıl önce var olanları yaz yiyenleri
20 yılda Istanbul nüfusu en az ikiye katlanmıştır, ancak Ticari taksi sayısı 17 bin. Neden !
imamogluna neden yakalik yaptigini sindi daha iyi anladik
kişiye özel imar planı hangi hükümette yapılmadı ki?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler