İBB BAŞKANI UYSAL: ÖZEL HALK OTOBÜSLERİYLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPTIĞIMIZI DA BEYAN ETMEK İSTERİM

Haber: Özgür Deniz KAYA / İSTANBUL DHA

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, bu sabah meydana gelen trafik kazası ile ilgili yaptığı açıklamada, özel halk otobüsleriyle ilgili çalışma başlatılacağını belirterek, "Hepimizi üzen kaza ile ilgili tüm detayları incelediğimden ve gereğinin yapılacağından İstanbullular emin olsunlar" dedi.

İstanbul Üsküdar'da meydana gelen ve 3 kişinin hayatını kaybettiği 5 kişinin de yaralandıgı kazayla ilgili İBB Başkanı Mevlüt Uysal yazılı açıklama yaptı. Özel halk otobüsleri ile ilgili çalışma başlatılacağını belirten Uysal, şunları söyledi:

"Bu sabah özel halk otobüsünün sebep olduğu kazada maalesef 3 vatandaşımız vefat etti. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Kazada yaralanan iki vatandaşımız ayakta tedavi ile taburcu olurken, iki yaralı vatandaşımız ile ekiplerimiz hastanede ilgilenmektedir. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bu vesile ile Özel Halk Otobüsleriyle ilgili sorunun kalıcı olarak çözülmesi için çalışmalar yaptığımızı da beyan etmek isterim. Hepimizi üzen kaza ile ilgili tüm detayları incelediğimden ve gereğinin yapılacağından İstanbullular emin olsunlar."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler