’İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ kitabının söyleşisi OSM’de

Sakarya Büyükşehir Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri Yazar Dursun Gürlek’in ‘İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ kitabının söyleşisi ile devam edecek.13 Şubat Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) gerçekleştirilecek etkinlikte ‘İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ Cumhuriyet Devrinde Bir Osmanlı Efendisi kitabının yazarı Dursun Gürlek katılımcılarla buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri Yazar Dursun Gürlek’in ‘İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ kitabının söyleşisi ile devam edecek.
13 Şubat Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) gerçekleştirilecek etkinlikte ‘İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ Cumhuriyet Devrinde Bir Osmanlı Efendisi kitabının yazarı Dursun Gürlek katılımcılarla buluşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri ‘İbnülemin Mahmud Kemal İnal’ kitabının söyleşisi ile devam edecek. 13 Şubat Salı günü OSM’de saat 18.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe Dursun Gürlek konuşmacı olarak katılacak. Tüm kültür sanat dostları programa davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler