İbrahim Tatlıses: AK Parti'ye gönlümü verdim, gerekirse kellemi de veririm

AK Parti İzmir 1'inci bölgeden milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması için teşkilat turuna çıktı. Narlıdere AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Tatlıses, "Ben AK Parti'ye gönlümü verdim. Gerekirse kellemi de veririm" dedi.

AK Parti'de milletvekili aday adayları için 5 Nisan Cumartesi günü teşkilat üyelerinin katılımıyla temayül yoklaması yapılacak. AK Parti İzmir 1'inci bölgeden milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses de teşkilattan onay alabilmek amacıyla bölgesindeki 14 ilçe için tura çıktı.

İLK DURAĞI NARLIDERE OLDU

Tatlıses'in ilk durağı, evinin de bulunduğu Narlıdere ilçesi oldu. Parti binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Tatlıses'e, kendisi gibi AK Parti İzmir 1'inci bölge aday adayı olan Narlıdere eski Başkanı Aslan Bilgi de eşlik etti. İzmir için yapacak çok işinin olduğunu belirten Tatlıses, "Oy verin, yapalım" dedi. AK Parti'nin hizmetlerini de anlatan Tatlıses, "Ben önce Karşıyaka'ya gidiş ve gelişi düşünüyorum. 2,5 saatte gidiyoruz, neden 5 dakikada gitmeyelim? Bunu da devlet yapar, seçilen hükümet yapar. Versinler oyları yapalım. Yapalım da görelim. Yalova'dan otobanı Topçulara bağlamadılar mı. 'Bağlanmaz' dediler, hayal bile edemezlerdi. Bağladı işte; ama bunu yapan Recep Tayyip Erdoğan. Hiç boğazın dibi delinir miydi? İstanbul'da 3'üncü köprüyü yaptı ve insanlar mutlu, huzurlu. Kaza yok, bela yok" diye konuştu.

'GEREKİRSE KELLEMİ DE VERİRİM'

Kendisi için "AK Parti'ye ne verdin?" denildiğini aktaran İbrahim Tatlıses, AK Parti'ye gönlünü verdiğini, gerekirse kellesini de vereceğini söyledi. Tatlıses, "'Neden?' diye sorun. Çünkü çalışıyor. Çalışmayan adama neden vereceğiz? Çalışmayana ekmek yok, o çalışıyorsa ben de onun yanında olacağım. Ölümüne, öyle bedava yok ölümüne. Parayla, pulla işim yok. Benim her şeyim var. Özel uçağım da var villam da var. Bu saatten sonra paraya, pula ihtiyacım yok; milletin sevgisine ihtiyacım var. İnsanların sevgisini, kalbini alayım yeter; çünkü kalp parayla alınmıyor" diye konuştu.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Gecen hafta milyonlarin onune cikip milleti esek yerine koyup yalan soyleyen sen degilmiydin ? yalaka terorist seni millet sana gereken dersi verecektir umarim.
ZATEN İZMİR MİTİNGİNDE BOMBA BİR YALANLA İŞE KOYULDU, İZMİR İNSANI AKILLI MEDENİ DİYE BİLİRİZ. İNŞALLAH HİÇBİR HALT ALAMADAN GİDECEĞİNİ ONA GÖSTERİRLER. BİZİM YALANA DOLANA AĞLAK AĞLAK ŞARLATANLARA İHTİYACIMIZ YOK, BİZİM DOĞRU DÜRÜST EĞİTİMLİ İNSANLARA İHTİYACIMIZ VAR.
Geçmişini düşündüğümüzde biraz ters.Bir kaç partide de denemişti olmadı bundan sonrada olamaz değilmiki Diyarbakırda ortak sahne aldığı ark.El sıkıştığı Barzani,Eşini dövmeler,bayan arkadaşını ayaklarından vurdurmalar vs.Belki adaylığını akp de kabul etmez zira oy zararıda olabilir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler