'İçerde istenilen finali yaptı'

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran 'İçerde'nin 19 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak büyük finali öncesi, "Umut'u Celal aldı, Celal ölmemiş" haberi, dizinin hayranlarını üzdü.

'İçerde istenilen finali yaptı'

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar bugünkü köşesinde 'İçerde'nin istenen finalini yaptığını kaleme aldı...İşte Mesut Yar'ın, "Keşke Böyle Noktalansaydı" başlıklı yazısı...

Bana göre İçerde (Show TV) dizisi istenilen finali geçtiğimiz pazartesi yaptı. Çünkü izleyenin yoğun bir şekilde mutlu son talebi vardı.

Yılmaz kardeşler Kebapçı Celal'i alt etti, aile 20 yıl sonra bir araya gelebildi, Sarp'ın itibari iade edildi, Coşkun ve Alyanak gibi kimi kötüler aydınlık tarafa geçti.

Bölüm aksiyon doluydu. Ters köşeler klişe sorunu ortadan kaldırdı.

Oyunculuklar zirve yaptı ve kebabın alternatifinin balık olduğu ortaya çıktı.

Daha ne? Ama son dakikada gelen o 'Umut'u Celal aldı, Celal ölmemiş' havadisi neşemizi kaçırmaya yetti. Tadından yenmeyecek bir final olabilirdi. Belki basit ama mutlu.

  • Neden olmadı dersiniz?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
belki bu da ters köşedir.. belki yine mutlu sonla biter... şimdiye kadar hep yaptıkları şey değil mi :DDDD
dizinin her tarafı ters köşe zaten..
cok dandik dizi
dizinin bitmesi iyi oldu saçmalamaya başlıyordu türk hapisanelerinden elini kolunu sallıyarak çıkmak filan artık komediye dönüyordu dizi türk malı ile birleştiricekler sandım bi ara şafak sezer gelip sarpın kardeşiyim diyecek sandım bi ara yorumum gibi saçmalıcaklar sandım bi ara :D
Diğer Haberler