HABER

İçişleri Bakanı Soylu: Çok iddialıyım! Göstersinler adımı değiştiririm

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Bakan Soylu, Alçı'ya "Çok iddialıyım Nagehan Hanım, dünyada bizim kadar kapsamlı ve sağlıklı işleyen bir göç yönetimi göstersinler adımı değiştireyim." dedi.

İçişleri Bakanı Soylu: Çok iddialıyım! Göstersinler adımı değiştiririm

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sığınmacılarla ilgili sözlerinden sonra göçmen tartışması alevlendi.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, göçmenlere yönelik nefret söyleminin yükseldiğine dikkat çektiği Salı günkü yazısında sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisini aradığını yazdı.

Alçı, bugünkü köşe yazısında Bakan Soylu'nun görüşmede kendisine "Çok iddialıyım Nagehan Hanım, dünyada bizim kadar kapsamlı ve sağlıklı işleyen bir göç yönetimi göstersinler adımı değiştireyim." dediğini aktardı.

Soylu, bu politikayı yapan ve uygulayan tek liderin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu sözlerine ekledi.

NE OLMUŞTU?

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların su ve katı atık vergilerine 10 kat zam yapılmasını belediye meclisinde gündeme getireceğini açıklamıştı.

Sözleri tartışma yaratan Özcan hakkında Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından görevi kötüye kullanma' ile 'nefret ve ayrımcılık'' suçlarından soruşturma başlatılmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
ağam bizimle eğleniyi... şimdi bir şey yazsan hakaretten alacaklar, yazmasan için içini yiyor... biz nasıl bir zamana denk geldik, nasıl bir idareye denk geldik arkadaş,
süper yorum içimiz içimizi yiyor.ah neler var söyleyeceğimiz sabredip sandıkta cevabını vereceğiz.daha ne güzel düşüncelerim var da sabır ya sabır.
@adyobatik01 aklı çalışmayanların zamanına denk geldik...
hakkaten söylesen olmuyor ,sussan gönül razı değil. Temmuz ayında uçan ekonomi iddiasının üstünden bir ay anca geçti...
@adyobatik01 Sussam Olmuyor susmasam olmaz 2023'te oy kullanmaya gitmeyecek 1 Allahlın kulu muhalif yoktur. Artık buna eminim İlk defa insanları bu kadar hazır ve iyi bir alternatifi olduğunu gördüm. Mutlaka seçimi tatil zamanlarında yaparlar çünkü nedenini biliyorsunuz. Ama seçim günü belli olmadan plan dahi yapmayacağız. HAZIRIZ
herşeyi çok biliyorsunuz zaten
mesela adını ne yapacak çok merak ediyorum
Adını sen koy..
@azad_aksak_1976 adını FERİHA koydum :)
Amerikaya git Meksika sınırına kaçak gçömenlere nasıl müdahele ediliyor gör öğren, Yunanistan bile en iyisini yapıyor deniz yoluyla bize yolluyor geri yada don gömlek meriç nehrine
Geri Dön