İçişleri Bakanı Soylu'dan flaş 'kayyum' açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, üç büyükşehir belediyesindeki görevlendirmelerle ilgili olarak "Eğer dağda silahlı mücadeleyi evlatlarımız veriyorsa, sınır ötesinde bu ülkeye saldıranlara karşı can pahasına büyük bir mücadele veriyorsak bunu yapmak zorundaydık. Çünkü o teröriste moral de mama da o belediyelerden gidiyor." diye konuştu.

Kaçakcılık ve Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK ile mücadeleye ilişkin 'Yılbaşından beri 80 bin 570 operasyonda 635 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdik.' dedi.

'KAYYUM' AÇIKLAMASI

Bakan Soylu, üç büyükşehir belediyesindeki görevlendirmelerle ilgili ise şunları söyledi:

"Eğer dağda silahlı mücadeleyi evlatlarımız veriyorsa, sınır ötesinde bu ülkeye saldıranlara karşı can pahasına büyük bir mücadele veriyorsak bunu yapmak zorundaydık. Çünkü o teröriste moral de mama da o belediyelerden gidiyor."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Devlet Seçimlerden önce Defalarca Uyarı yaptı. "Terör ve PKK ile ilişkisini kesmeyen Belediyelere Gerekirse yine Kayyum Atarız" dendi.. Ekrem Başkan Terör destekçilerine Sahip Çıkacağına İstanbul'a Sahip Çıksın.. Mazgalların Temizlik İhalesini İptal Edip İstanbul'u Sel'e vermesinin Hesabınıda Versin.. Altyapı var ama Çer Çöp le dolar.. Düzenli Bakım İster. Bu Araba niye yolda kaldı. Herhalde Çürük Denmez.. Ya Yağını ya Benzini, Bakımını İHMAL ETMİŞSİNDİR..
@palermo544 terore kımlerın destek verdıgını unutmadık haburda beledıyeler hendek kazarken ses cıkarmayan hukumetıde bılıyoruz 25 yıldır ıstanbulu kımın ne hale getırdıgınıde bılıyoruz ak trol senı bıde uzun uzun yazmıs aklı yok fııkrı var hesabı
25 yıldır naptınız İBB de yandaslara para akıttıniz daha öncede Eminönü alt geçidini su bastı Üsküdar denizle bir oldu niye sustunuz ozaman bir liralık işi beş liraya yaptırmak isyersen ihale tabi iptal olur yoksa ihaleyi senin şirketini almıştı
aponun mektubunu kim okudu?
@ozgun0383 hep aynı lak lak,onlar evet öyle yaptı,şimdide gerekeni yapıyorlar,peki bu ihanet bayrağını bu sefer chp mi devraldı?
@ozgun0383 barış sürecini suistimal edenleri o hendeklere kimin gömdüğünü afrinde 5000 ypg linin üzerine kimin beton döktüğünü de bilirsin o zaman istanbula yapılan yatırımları saymaya kalksanız gün yetmez istanbula yapılan yatırım hiç bir yere yapılmadı insan nankör olmasın.
25 yıldır yapılmayanı 25 günlük başkandan bekleyin..oldu ..
23 Haziran' dan 3 gün önce ÖCALAN' in mektubunu kim okudu, kim okuttu ? Millet 23 Haziran' da dersinizi verdi.. sen hala bu mesaji anlamadı !
AKP NİN PKK YA YAPTIKLARINI BU MİLLET UNUTMAMIŞTIR HABURU DAHA DÜN GÖRDÜK OY İÇİN KİMLERİN KAPISI ÇALINDI BU MİLLET BİLMİYORMU
O günler geride kaldı kardeş bugün ki mücadeleyi baltalama...
Nedense şimdide ve yıllardır chp pkk ya destek sağlamakta.
@mtamere Şehit Askerlerimizin anaları, babaları, kardeşleri, arkalarında bıraktıkları masum evlatları, eşleri ve vatanını memleketini gerçekten seven insanlar için hiç birşey geride kalmıyor kardeş zamanı gelince (oy için kapılarını çaldığınız zaman) sizede hatırlatırlar o zamanda o günler geride kaldı dersiniz emi ...
keske belediye imkanlariyla hendekler kazilip tuzaklar kurulurken cozum sureci demeyipte kayyum atasaydiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler