HABER

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Leyla'nın ölümüyle ilgili ilk açıklama

Ağrı'da kaybolan ve günlerdir aranan minik Leyla'nın cansız bedeni kaybolduğu köyden 3 kilometre uzakta bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ağrı'da kaybolan minik Leyla'nın ölümünün ardından canlı yayında açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, minik Leyla'nın ölümüyle ilgili 'İlk belirlemelere göre tecavüz yok' dedi.

Acı olayla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN Türk canlı yayınında şu açıklamalarda bulundu:

Hepimizin umudu canlı bulmaktı. Benim de bugüne kadar umudum öyleydi. Yaptığımız teknik takiplerle umutlanmıştık. Bir sonuç almayı düşünüyorduk. Ben de Ağrı’daydım. Arkadaşlarımdan bugün bilgi aldım. Onlar da aynı umudu tekrarladılar. Burada açıklayamayacağım bir yol üzerinde ilerliyorduk.

'İLK BELİRLEMELERE GÖRE TECAVÜZ YOK'

Dedesinin köyünde, daha önce bizim arkadaşlarımızın defalarca aradığı bir yer. Bu aradığı yerle alakalı böyle bir durumla karşılaşınca, ‘Ya biz görmedik, farketmedik,’ ya da çocuğunda cesedi suyla aşağıya indi. İlk belirlemelere göre sanki 4-5 gündür orada duruyormuş gibi. İlk belirlemelere göre tecavüz yok.

leyla nerede bulundu

'SONRADAN ORAYA GETİRİLMİŞ'

Leyla sonradan oraya konulmuş gibi görünüyor. İlk belirlemelere göre 3-4 gündür bulunduğu yerdeydi. Otopsi sonucuna muhtaç bilgiler bunlar. Olayın her boyutunu arkadaşlarımız takip ediyorlar. Ufak bir işaret var darp olduğuna yönelik. Çok ufak bir darp görünüyor ama darp mıdır bir yere çarpma mıdır otopsi sonrasında ortaya çıkacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
ULAN SOYLU denen zat. Birde içişleri bakanı olacaksın. Demekk i sadece bakıyorsun koltuk kaçmasın diye. Ama koltuğa odaklanınca ülke sorunları patlak verdi. Ülke bu olaylarla infial halde ve sen hala bir yasa çıkaramadan aileleri huzur içinde olmalarını sağlamadan sürekli boş beyanat verip duruyorsun. Oturduğun makam çözüm üretir sorunların büyümesini önler. Sen hala bakacağım diye duruyorsun.
sayın bakan gün konuşma vakti değil yeter artık şu cezaları caydırıcı hale getirin her gün bir çocuk her gün bir kedi her gün bir köpek katliamı ülke de sapık ruhlular caniler çoğalmaya başladı bu bana göre en az darbecilerle vesaireyle mücadele kadar önemli yoksa çocuklarımızın ve torunlarımızın zamanı daha da kötüleşecek herhalde bizleri rahmetle anmazlar artık
bunu yapanın ALLAH I kitabı yokmu bu nasıl bir toplum olduk bu tür insanları derhal devlet yok etmeli hepimizin evladı var korkuyoruz artık elini bırakmaya lanet olsun tüm sapıklara bu ülkenin diyanet başkanı 7 yaşında kız evlenebilir fetvasını veriyor verirse böyle olur bütün cütbelinin din tacirleri de aynı düşüncede dinimiz emrediyor diyorlar ulan sapıklar dinin neresinde var böyle sapıklık karşı çıkanların dinsiz ilan ediyorlar asıl dinsiz kim ALLAH biliyor
Geri Dön