İçtiğiniz su ne kadar temiz? Beklenen rapor açıklandı!

Beş yıl önce Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin hazırladığı su raporu güncellendi. İşte 14'üncü kez güncellenen raporun detayları!

Su Raporunda su markası, kaynağın bulunduğu şehir, suda asla olmaması gereken biyolojik, kimyasal, radyolojik değerler ile su da mutlaka olması beklenen mineral değerleri ve suyun PH'ını gösteren bölümlerden oluşuyor.

İşte marka marka liste

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
millete dayıyorunuz kanalizayson sularını arıtıp atıp tutuyorsunuz eriklinin değerleri neden yok dokunamıyormusunuz erikli yahudinin olduğu için mi dokunamıyorsunuz sumu kaldı türkiyede adam gibi söylesenize her satılan su iyi su anlamına gelmez diye içilecek su bellidir oda ankarada Javsu profosyenel çalışıyorlar erikliyede beş bin basar ama karnınızı doyuran yahudi olunca dokunamazsınız zamanında çernobilde milllete radyasyonlu çay içirende sizlersiniz kendiniz oturdunuz kuşburnu içtiniz yatacak yeriniz yok hiç birinizin belediye çesmesinin kini için ucuz su içmeyin üzerindedegeri yazanı iç
Ben kuvars ltd.şti de pet şişe direktörüyüm verilen değerler külliyen yalandır iftiradır bunlar fetö ypg ypj pkk ışid daeş hepsinin oyunudur oyuna gelmeyin gerçi bunların cevabını biz 15 temmuzda verdik :)
163 ün cü sıraya bakarsan görürsün. Sen hangi markanın reklamını yapmıştı acaba. H bu arada ben ERİKLİ yi sevmem o başka.
Diğer Haberler