HABER

İddianamede korkunç gerçekler

İddianamede korkunç gerçekler

İzmir'de 17 aylık N.N.B. bebekle ilgili cumhuriyet savcılığının düzenlediği iddianamede korkunç gerçekler ortaya kondu. İddianameye göre minik bebek hem anal, hem vajinal yoldan tecavüze uğradı, ayağındaki morarma ve izler de ısırma ve sigara yanığıyla oluştu. 1'inci Çocuk Mahkemesi de, minik kızın velayetini anne babadan alıp Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne verdi.

Menderes Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı ve dün İzmir 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne ulaşan iddianame kabul edilerek dava açıldı. İddianamede daha önce bilinmeyen bazı korkunç gerçekler de ortaya çıktı. Bugüne kadar gizlendiği için kısmen kamuoyuna yansıyan Adli Tıp Kurumu raporunda N.N.B.'ye hem vajinal, hem de anal yoldan tecavüz edildiği vurgulandı. Vahşet ve dram bununla da kalmadı. N.N.B.'nin ayaklarındaki morluk ve izlerin insan ısırığı ve sigara yanığıyla oluştuğu belirlendi. Bu izlerin 12 gün veya öncesine ait olduğu kaydedildi.

Bu arada 1'inci Çocuk Mahkemesi, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün anne babanın velayetinin iptali yolundaki başvurusunu 3 günde sonuçlandırdı. Mahkeme, anne babanın velayetini iptal etti. Böylece minik kız artık devlet koruması altına girerken, önümüzdeki günlerde bir vasi tayin edileceği bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler