Iğdır Belediyesi, Survivor Cumali için oy istedi

Survivor'a katılmak için kilometrelerce yol yürüyen Cumali Akgül'e memleketi Iğdır'dan büyük bir destek geldi

Iğdır Belediyesi,  Survivor Cumali için oy istedi

Survivor 2018'de Gönüllüler takımında mücadele eden Cumali Akgül, eleme potasına kalınca devreye Iğdır Belediyesi girdi.

Cumali'nin Survivor'dan elenmemesi için Iğdır Belediyesi anons yaparak vatandaşlardan oy istedi.

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Yarışma devam ederken en çok araştırılan isimlerden biri de takım arkadaşları tarafından sık sık konseyde adı yazılan ve eleme potasında yer alan Cumali Akgül oldu. İlginç bir hayat hikayesi olan Cumali'nin kim olduğunu ve özel yaşantısını merak eden Survivor izleyicileri, Cumali Akgül hakkında merak ettikleri soruların yanıtını internette araştırıyor. Peki, Cumali Akgül kimdir? Survivor Cumali kaç yaşında ve nereli?

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, katıldığı Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; "Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
4 cocugunu bırakıp 50 gun yurumeyı bir marifet sananlar oy atmaya devam edin durmayın
Neresi komik ? Gayet düşünceli ve memleketlisine sahip çıkan bir belediye.Helal olsun.
yürüyen kimseyi alma ama her sene katılan yarışmacıları tekrar yarıştır, koskoca ülkede başka insan mı yok veya paraları mı bitti?
Allah akıl fikir versin.
Hehehe.doğru yürüyerek geleni almayacaklarmış.Bende Yüzerek gelırım almak zorundalar,cıbıldak dolu yahuu orada gözlerimiz dinlenır..
Şu SMS'leri bari hayır için kullanın. Iğdır Belediyesi git de LÖSEV için SMS atılması konusunda anons yap. Yazık günah, hala Acun'a para kazandırıyorsunuz.
Abi millet hangi yüzle bıiu adam oy verecek yeter fazla kaldı bile
yüzme bilmeyenin survivor da ne işi var..
HELAl OLSUN CUMALİ KARDEŞİMİZE!!!
Adam mutlu ise sorun yok oylar cumaliye
adam başarısız survivorla alakası yok neyin anonsu bu:))
cumali hakanın oyuncağı oldu, menfaatçi hakana kişiliğini teslim eden cumali elenmelidir.
Ya ne kadar küçük şeylerle uğraşıyoruz yarabbim (Ama elenmese iyi olur damla elensin görsün stratejiyi :))
belediyedeki sayin sığıra sesleniyorum.adamın tek derdi survivor da 3-5 kurus kazanip hayatinı surdurmek.o yuzden anonsla iy isteyecegibize adama sigirtalı temiz bir is verin acunun şebekliginden kurtulsun
Allah akıl versin.Belediyenin başka işi gücü kalmamış mı?
ajitasyon yapmayın .aldığı puanlar belli,verdiği puanlar belli. Faydası olsaydı takıma göndermeye kalkmazlardı. beyazın emmi oğlu,acunun dayıoğlu diye şampiyon olacak hali de yok. Onun yapacağınız en iyi şey iş vermektir kendisine.
Ne günlere kaldık,,, adam elensin gelsin iş verin yapacağınız en iyi iş bu,,,
sadeceyavhe diyorum tövbe tövbe madem çok seviyorsunuz alırsınız belediye kadrosuna olur biter diğerlerinin suçune bunun yüzünden adeta sürünüyorlar tamam adama birşey dediğimiz yok karekterli dürüst lakin yarışmalarda diğer kişiler bunun yüzünden eziyet çekiyorlar yeter taşıdılar sırtlarında taşıyacakları kadar
hakan satıcı, ilk fırsatta sattı, cumali geçen seneki sabriye kadar olamadı, hakanın piyonu, kendisi olmayan cumali elenmelidir.
Abi millet hangi yizle oy vermeyi düşünüyor aklım almıyor
memleket nereye gidiyor böyle anlaşılır gibi değil.sanki olimpiyat şampiyonu olacak
CUMALİ AKGÜL IĞDIRDAN KATILDIM DİYOR. AMA ANTALYA AKSU ALTINTAŞ MAHALLESİDE YAŞIYOR. 2 OĞLU BU UFUK CÖMERTOĞLU İLKOKULUNA GİDİYOR. NASIL IĞDIRDAN KATILIYOR ANLAMADIM.1500KM YÜRÜMÜŞ.YARIŞMAYA KATILMIŞ. EEEE İNANDIK. ACUN NEREDEN ÇOKMESAJ ATILARAK PARA KAZANACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYOR. VESSELAM TİCARETTE KAFA İYİ ÇALIŞIYOR. GARİBANLAR MESAJ ATARAK PARA HARCASIN...
Medyanın hayat ile bu kadar fazla iç içe olması böyle "değişik" şeyler ile sonuçlanabiliyor.
tek sorunumuz bu
Diğer Haberler