HABER

İHA Muhabiri’ne ‘Yılın en iyi spor habercisi’ ödülü

İHA Muhabiri’ne ‘Yılın en iyi spor habercisi’ ödülü

Isparta’da kutlanan Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen törende, spor alanında ‘Yılın gazetecisi’ seçilen İhlas Haber Ajansı (İHA) Isparta Bürosu Muhabirlerinden Levent Doğan’a ödül verildi.

Isparta’da kutlanan Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen törende, spor alanında ‘Yılın gazetecisi’ seçilen İhlas Haber Ajansı (İHA) Isparta Bürosu Muhabirlerinden Levent Doğan’a ödül verildi. İHA Muhabirlerinden Levent Doğan’ın ödülünü ise Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu takdim etti.
Isparta 6 Mart Spor Salonu’nda düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında kentin Ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece alan sporcuları ödüllendirildi. Törende ayrıca, kentte spor haberciliğine yön veren ve kentin spor sorunlarının çözümü konusunda yaptığı haberlerle gündemin nabzını tutan İHA Isparta Bürosu Muhabirlerinden Levent Doğan’a da Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu tarafından ‘Yılı en iyi spor habercisi’ ödülü verildi. Vali Seymenoğlu, Doğan’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İHA ve muhabir Doğan’a teşekkür
Gençlik ve Spor Isparta İl Müdürü Murat Gevrek ise Doğan’ı kutlayarak, “Isparta sporuna yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İhlas Haber Ajansı yetkililerine de sporcularımızın başarılarını ulusal medyada gündeme getirdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Geri Dön