İki genç kadının ölümüne neden olmuştu! Karar verildi

Niğde'de yolun karşına geçmeye çalışan 2 üniversite öğrencisine çarparak ölümüne neden olan otomobil sürücüsü tutuklandı.

İki genç kadının ölümüne neden olmuştu! Karar verildi

Niğde-Bor kara yolunda Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi öğrencileri Fatma Gül Uzun (23) ve Kader Karaca'ya (22) çarparak, ölümüne neden olan otomobil sürücüsü Ö.G'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen Ö.G, nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince "taksirle ölüme sebebiyet vermek" suçundan tutuklandı.

Ö.G. idaresindeki 51 AAD 736 plakalı otomobil, dün Niğde-Bor kara yolunda karşıya geçmeye çalışan Fatma Gül Uzun ve Kader Karaca'ya çarparak ölümüne sebep olmuştu. Ö.G, kazadan sonra gözaltına alınmıştı. (AA-DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Yatacağı en fazla 3 ay bilemedin 6 ay taiwan da ölümlü trafik kazasına sebep olan sürücülerin cezası idam Türk adaleti maalesef yerlerde taiwanda cinayet olarak değerlendiriliyor kaza olarak değil çünkü trafik kural ve yasalarını ihlal etmek planlamak anlamına geliyor
Türkiye de ALLAH aşkına adaletmi var.bakın görürsünüz en fazla 3-5 yıl sonra çıkartılar ki bu defer 4 kişi daha öldür diye.ama bir garibanın canı baklava çeker parası olamadığı için fakat baklava çaldığı için 15 sene ceza yer.bugün şanlı ordumuz suriye de canını ortaya koyup Türkiye için günlerce savaşıyor fakat ülkesini parçalamak isteyen milletvekillerini görmüyormusunuz dokunulmazlık zırhına güvenerek her türlü ülkemiz için hakaretleri ve söylemleri yapıyorlar.hani nerde adalet bu adelet garibanlar içinmi var.bence milletvekillerininde dokunulmazlıkları kaldırılmadır.
ADALET OLMADIĞI İÇİN ADALET ALLAHA KALDI... ZAVALLI GENÇLERE YAZIK OLDU ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler