İki kişi hamile bayana saldırdı: 6 gözaltı

Aralarında daha önceden husumet olan iki grup arasında çıkan arbedede bir kişi yaralandı, 6 kişi gözaltına alındı.

KÜTAHYA (CİHAN)- Olay, Gaybi Efendi Mahallesi Bekir Avlupınar Caddesi üzerinde meydana geldi. Vedat Ulu (32) aracı ile seyir halindeyken aralarında daha önceden husumet olduğu öğrenilen Caner (17) ve Mustafa Ö. (17) ile karşılaştı. İki taraf arasındaki husumet, yol verme meselesi ile tekrar alevlendi.

Otomobilde bekleyen Bahar Ulu (30), eşinin kolundan tutarak araca binmesini istedi. Mustafa ve Caner Ö. hamile olduğu öğrenilen Bahar Ulu'yu tartaklamaya başladı. Eşinin darp edildiğini gören Vedat Ulu elinde bulunan yabancı cisim ile ile Caner ve Mustafa Ö.'ye saldırdı. Bu esnada Mustafa Ö. göğsünden yaralandı.

Caner Ö., telefonla durumu yakınlarda bulunan akrabalarına bildirdi. Olay yerine gelen Gökhan Özacar, Mesut Özacar, Emre Özacar, Bekir Özacar, Seyit Ahmet Sağ, Münir İntegün'ün de karıştığı kavgayı polis ekipleri ayırdı. Polis ekipleri, olaya karışan 6 kişiyi gözaltına aldı.

Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi'ne götürülen şahıslar birbirinden şikayetçi olmadı. Polis memurlarına direnen 6 kişi hakkında görevli memurun görevini engelledikleri gerekçesiyle işlem yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler