HABER

İkinci tanıktan o geceye dair şok ifadeler

Ali İsmail Korkmaz’ın öldürülmesine ilişkin soruşturmada ortaya çıkan ikinci tanık o gece evinin balkonundan olan biteni izlediğini anlattı.

Tanık ifadesinde sokaktan, “Vurmayın, öldüm” sesleri geldiğini, fırıncının müdahale etmeden baktığını anlattı. Sonra 4 sivil ve 3 resmi polisi copla, sivil genci meşe odunuyla gördüğünü belirten tanık, şöyle devam etti:

“Sivil vatandaşın elinde meşe sopası gördüm. Üzerinde dizden aşağısı beyaz şeritli siyah renkli eşofman vardı. Bu sivil vatandaş fırının önünde polislere ‘Siz bize destek olursanız hepsini sinkaf ederiz’ dedi. Polisler ile bu sivil vatandaş oradan gelip geçen vatandaşlara vuruyorlardı. Bu sivil vatandaş yine bağırarak, ‘Bugün 34 kişiyi götürdüm’ diyordu. Yolda gelirken yemin ettim. Yaşım 36, 36 tanesini götüreceğim’ dedi.”

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 123 yorum
BU HABER PROVAKASYON KOKUYOR.ORTALI GERMEYİN HABERCİLİK BU DEGİL.
ben bu eli sopalı DELİKANLILARA BURDAN BİRŞEY DEMEK İSTİYORUM EYY DELİKANLILAR HANİ SİZ ÇOK DELİKANLISINIZ YA şu masum ünv.öğrencisine sopayla dalmasını biliyorsunuz değilmi ? PEKİ EYYYY DELİKANLILAR EYY ERKEK VATAN MÜSVETTELERİ G...NÜZ YİYOSA NEDEN PKK GÖSTERİSİ DÜZENLİYENLERE SOPA VE PALALARLA DALMADINIZ ?aaa doğru siz bu kadar erkek ve delikanlısınız ANCAK DÖTÜNÜZ MASUM GENCECİK HAYAT DOLU İNSANA YETER...
yok artık ya bu nasıl bir polis düşmanlığı
polis düşmanı değiliz polisin dostuyuz kullanılmamalarını istiyoruz
Geri Dön