İlçe Emniyet Müdürü Adnan Erişek, taksicilerle bir araya geldi

Kaman İlçe Emniyet Müdürü Adnan Erişek, taksicilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.Kaman İlçesi Atatürk Caddesinde bulunan taksicilerle bir araya gelen İlçe Emniyet Müdürü Erişek, ilçe merkezinde taksicilerin yaşadığı sorunlar üzerine istişare yaptı.Taksiciler, şehirler arası otobüslerin yolcu indirme ve bindirme alanlarda araç park sorunu yaşandığını ve sürüş güvenliğini tehlikeye attığından dolayı köşe başlarında yapılan park sorunun çözülmesini İlçe Emniyet Müdüründen istedi.Taksicilerin taleplerini alan Emniyet Müdürü Erişek, sorunların zamanla çözeceklerini belirtip taksicilere hayırlı işler diledi.

İlçe Emniyet Müdürü Adnan Erişek,  taksicilerle bir araya geldi

Kaman İlçe Emniyet Müdürü Adnan Erişek, taksicilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Kaman İlçesi Atatürk Caddesinde bulunan taksicilerle bir araya gelen İlçe Emniyet Müdürü Erişek, ilçe merkezinde taksicilerin yaşadığı sorunlar üzerine istişare yaptı.
Taksiciler, şehirler arası otobüslerin yolcu indirme ve bindirme alanlarda araç park sorunu yaşandığını ve sürüş güvenliğini tehlikeye attığından dolayı köşe başlarında yapılan park sorunun çözülmesini İlçe Emniyet Müdüründen istedi.
Taksicilerin taleplerini alan Emniyet Müdürü Erişek, sorunların zamanla çözeceklerini belirtip taksicilere hayırlı işler diledi. Taksicilerin ilgi gösterdiği Emniyet Müdür Erişek, daha sonra ilçe merkezinde esnafla da sohbet ederek İlçe Emniyet merkezine geçti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler