HABER

İlginç yılbaşı tanıtımları

İZMİR (İHA) - İzmir'de bir spor malzemeleri satış firmasının, yeni çıkardıkları kasetlerinin tanıtımını yapmak isteyen "darbukatör" grubu ile birlikte gerçekleştirdiği şov, ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Noel Baba kılığına giren darbukacı ve arkadaşlarının çaldığı darbuka havaları, vatandaşları çevreye toplarken, promosyon amaçlı dağıtılan kasetler ise havada kapışıldı. Müziğin ritmine kapılarak oynamak isteyen iki travesti ise kameraları görünce olay yerinden uzaklaştı.

Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda yeralan Barçınspor Mağazası, yılbaşı etkinliğinde kasetlerinin tanıtımını yapmak isteyen Grup Rakkas ile bir araya geldi. Mağaza önünde oluşturulan stantta yerlerini alan Noel Baba ve 4 büyük futbol kulübünün eşofmanlarını giyen Memduh Tangül, Bahadır Demir, Mustafa Elalmış, Ferhat Şafak ve Salih Özdamarlar'dan oluşan grup, enstrümanlarıyla kıvrak oyun havaları çalmaya başlayınca, mağazanın önü bir anda vatandaşlar tarafından adeta istila edildi.

Promosyon amaçlı olarak dağıtılan kasetler, vatandaşlar tarafından havada kapışılırken, kendilerini alamayan vatandaşlar yerlerden kaset toplamak için birbirleriyle yarışırken izdiham oluştu.

Bu arada, olay yerinden geçerken darbuka havasını duyarak gelen iki travesti, müziğin ritmine kapılarak oynamak isterken kameraları görünce uzaklaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön