MAGAZİN

İlhan Şeşen ile Türkü Turan'ın zor sahnesi

İlhan Şeşen, Türkü Turan, Settar Tanrıöğen ve Pelin Akil'in başrolleri paylaştığı 'Saklı', 22 Nisan'da vizyona giriyor.

İlhan Şeşen ile Türkü Turan'ın zor sahnesi

Filmde kızının arkadaşıyla aşk yaşayan bir adamı canlandıran Şeşen, "Türkü'nün çocukluğunu bilirim, babası arkadaşım. Bu yüzden öpüşme sahneleri beni zorladı" dedi.

İlhan Şeşen 67, Türkü Turan 31 yaşında

TÜRKÜ TURAN KİMDİR?
Türkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla'da doğmuştur. 168 boy 45 kilo olan Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunulucuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır. Son olarak Kanal d'nin sevilen dizisi "öyle bir geçer zaman ki" dizisinde gizemli bir garson kızı canlandırdı.

-

En son Toprağın Çocukları adlı filmde rol alarak büyük beğeni toplayan Türkü Turan, seçtiği projeler hakkında konuştu.
Gişe filmlerinden çok sanatsal filmlerde yer alan güzel oyuncu, "Bir izleyici olarak seveceğim filmlerde yer almak istiyorum. Kötü bir filmde oynayıp yaptığım işten utanmaktansa ölürüm daha iyi. Bir oyuncu olmadan önce seyirciydim" dedi.

-

SİNİRLENİNCE SPİKERE DÖNÜŞÜYORUM
Şu sıralar oynadığı dizide erkek rolünü üstlenen oyuncu, karakterinin aksine sinirlendiğini argo konuşmadığını belirtti ve şöyle konuştu: "Sinirlenince küfür eden birisi değilim. Aksine TRT spikerine dönüyor konuşmam. Lafımı daha iyi anlatmak için tane tane konuşuyor. Çünkü sinirlenince küfür etmeye başlarsanız kimse sizi anlamaz."

Geri Dön