İlişkiye girerken kameraya kaydedip... Skandal böyle ortaya çıktı

Ankara Yenimahalle'de evli bir adamla ilişkiye girerken arkadaşının yardımıyla görüntülerini kaydeden iki hayat kadını, ellerindeki görüntülerle adama şantaj yapınca yakayı ele verdi. Kurdukları planı günübirlik kiraladıkları evde gerçekleştiren iki kadınla birlikte 3 kişi daha gözaltına alındı.

Hayat kadını, buluşmak için ayarlanan eve başka bir kız arkadaşını da alarak geldi. İlişkiye girildiği sırada hayat kadınının arkadaşı gizlice kamerayla kaydetti. Daha sonra iki kadın, şahsın cep telefonu ve cüzdanını da çalarak evden ayrıldı. Çektikleri görüntüleri şahsın iş yerine gönderen hayat kadınları, eğer istedikleri parayı vermezse görüntüleri internet ortamında yayacakları ve ailesine gönderecekleri tehdidinde bulundu.

Olayın intikal etmesiyle Ankara Emniyet Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, olay bölgesindeki kameralardan kadınların A.Y. ve H.D. olduklarını belirledi. Buluşmak için anlaşılan eve giden kadınların iki farklı araçla götürüldükleri tespit edildi. 2 kadın ile onlarla ortak hareket eden O.Y, E.Ü. ve U.E. isimli erkekler, düzenlenen operasyonla yakalandı. Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen zanlılardan E.Ü. ve U.E. çıkarıldıkları mahkemede adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, A.Y., H.D. ve O.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Adamla ilgili bir işlem yok. Kadınlar ve ona yardım edenlere ceza var ama evli bir adamın üstelik çocuk sahibi olan bir adamın bu işi yapması normal öyle mi? Ondan sonra ülkemizde aileler yıkılıyor, evlilikler azalıyor diye istatistik yapılıyor. Yani devlet olarak siz bu şekilde gayri meşru ilişkiyi hoş karşılayıp karşılığında bir tedbir almıyorsanız sonucunda aile mefhumunun yıkılmasından daha doğal bir şey olmayacaktır.
@halis_sigirci_1969 bu işi yapan kişinin eşi yani kadın dava açıp hakkını arayabilir. ve davayı kazanırda. yasalar buna müsade ediyor.
zina suç olmaktan çıkarıldı.
@halis_sigirci_1969 Adam kanunlara göre suç işlememiştir Türkiyede zina suç değildir. Hükümet, uzlaşma sağlanamayınca 'zina'nın suç sayılması girişimden de vazgeçti ve yeni TCK 26 Eylül 2004'te yasalaştı, 12 Ekim 2004 tarihli Resmi Gazete de yayımlandı.
@dragut2948 doğru zina suç değil kendide evli olan kadınla eski eşim olacak aynı haksızlığı yaptı üstelikte açtığım davayı ben kaybettim zina suç değilmiş karşı tarafın masraflarınıda ödedim kimse adaletten bahsetmesin
@halis_sigirci_1969 Adam kanunlara göre suç işlememiştir Türkiyede zina suç değildir. Hükümet, uzlaşma sağlanamayınca 'zina'nın suç sayılması girişimden de vazgeçti ve yeni TCK 26 Eylül 2004'te yasalaştı, 12 Ekim 2004 tarihli Resmi Gazete de yayımlandı. Sığırları bırak yasalara bak duygusal davranma
@ecelimsin_70 akp hükümeti avrupa yasauyumu deyerek zinayı suç olmaktan çıkardı solcu lar deyil
siz neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım dinden imandan namustan ahlaktan bahsedenler; hükümeti göreve çağıranlar..... zinayı suç olmaktan kim çıkardı kardeşim. imam nikahını geçerli kim kıldı kardeşim.... üç dört kadınla imam nikahlı olanlara bir bakın bakalım kimler ..... hepsi din, iman, kitap, kur' an diyenler. kime burdan kalkmış ahlak namus dersi veriyorsun.
Adam kanunlara göre suç işlememiştir Türkiyede zina suç değildir. Hükümet, uzlaşma sağlanamayınca 'zina'nın suç sayılması girişimden de vazgeçti ve yeni TCK 26 Eylül 2004'te yasalaştı, 12 Ekim 2004 tarihli Resmi Gazete de yayımlandı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler